тема за спорове

а това е моя поздрав към тебе http://www.vbox7.com/play:43d951fe
и се пише специален а не "спецялен" малоумнико

ха, за разлика от вас аз не уча в България от 4ти клас и не уча БЕЛ така че get the fuk out няма да си направя труда да ти отворя клипа, поздрави се сам с него айде:

DarkMaster: qj katur we
 
originally posted by darkmaster
qk katur we

така може би ше изглежда по-реално (с главните букви, които незнайно що не ми се показват). :)
 
ха, за разлика от вас аз не уча в българия от 4ти клас и не уча бел така че get the fuk out няма да си направя труда да ти отворя клипа, поздрави се сам с него айде:

аз съм сигурен че си изгледал клипа даже и му се кефиш :d:
 
аз съм сигурен че си изгледал клипа даже и му се кефиш :d:

... тц предпочитам да си лъскам бастуна мислейки за майкати от колкото да гледам клипа аре:

darkmaster: Izqde katura congratulations

пиши си сам няма влизам в тая тема ;)
 
... тц предпочитам да си лъскам бастуна мислейки за майкати от колкото да гледам клипа аре:



пиши си сам няма влизам в тая тема ;)

хахаха ти майка ми не си я виждал че да си мислиш за нея убитник, и отново съм сигорен че пак ще погледнеш тая тема, може да не пишеш но ще погледнеш какво съм писал (rofl)
 
ко искаш да става!!!???оная ми работа ли??? :d
 
ако имаш Такъв може и да ти стане (rofl)
 
хахаха ти майка ми не си я виждал че да си мислиш за нея убитник, и отново съм сигорен че пак ще погледнеш тая тема, може да не пишеш но ще погледнеш какво съм писал (rofl)
лаинарчето продължава да си избива комплексите в форумите задмониторен боец интересно ми е дали и в реалния живот псуваш така и дали не те бият всеки ден,само това е единственното обеснение за това що си избиваш комплексите натрупани с годините в резултат на подтискане от хората с които общуваш.
 
Най големите педалчета в този форум са:
SeRinо - програмиста (nqh)
и
StoneAngel - бияча (rofl) (nqh)
 
лаинарчето продължава да си избива комплексите в форумите задмониторен боец интересно ми е дали и в реалния живот псуваш така и дали не те бият всеки ден,само това е единственното обеснение за това що си избиваш комплексите натрупани с годините в резултат на подтискане от хората с които общуваш.

хахахах протект за кво пишеш глупости без да знайш ? ааа ?
 
Ееее много му станахте на Pure... 2ма на 1 .. Айде PURE от твойта съм (nqh)
 
коя буква е по яка ю или а ?

аз казвам че ю!!!!!!!!!!!!
 
вагинално,анално или орално? айди искам да чуя дечурлигата кфо мисли ^^
 
Най големите педалчета в този форум са:
SeRinо - програмиста (nqh)
и
StoneAngel - бияча (rofl) (nqh)

добави и тебе KaratisUS-Хакера (rofl)
 
Най големите педалчета в този форум са:
SeRinо - програмиста (nqh)
и
StoneAngel - бияча (rofl) (nqh)

+KaratistBG- "хакери" дето можел да хаква всичко (speechless)
 
каратист още колко време ще чакам да ме хакваш (rofl)