[Help] проблем с IP

Roman

New Member
Joined
Dec 20, 2008
Messages
58
Reaction score
3
Хора взех си реално ИП и си ми беше наред цяла година,а сега като направя сървър на МУ ЦС или каквото и да било никои неможе да влезе,нито пък да види сайта ако е пуснат.Обаждах се на тея от нета те казаха че ми е реално и да попитам някой който разбира зарди това поствам тук,надявам се някой да знае и да може да ми помогне.
Благодаря!
 
Ненамирам никакъв проблем...
Ip-то си е реално.
Може би firewall или нещо друго, което спира достъпа ?
 
гасих пусках firewall и пак същата работа... възможно ли е да е от ЛАН картата?
 
да нямаш нещо което ти блоква портовете
 
прейнсталирам компа пробвам и пак нестава преебано е нещо :(
 
ако си на БТК Портовете са затворени...
 
видях му пц-то проблема му е от интернет залата ип-то му.. или трябва да му пуснат портовете или да му се смени ип-то пц-то му няма нищо което да блоква портове или каквото и да е било
 
Ако си с ESET 2008 си настрой firewall имах същия проблем..
 
обади се на достафчика ти и кажи да ти пусне портовете и си готов ;)
 
добре ще го направя стига да знаят какво е това щото последния път когато им званнах казаха да попитам някой дето разбира ^^
 
обадих им се и им казах да ми отворат портовете те казаха че са отворени и че това е от firewall нещо...и казаха че неможе да ми дадат друго ип :mad::mad:
 
Eset Smart Security 4! ?? Ако е това даваш на настройки защитна стена (на бг лична защитна стена) трябва да спреш филтрирането на целия трафик и си готов :]
 
може би имаш avg???то спира портовете ;)
 
Наи новия нод 32 има firewall вграден така че наи вероятно от там идва проблема.
 
да с eset smart security 4 съм ludaka би ли ме намерил на скайп rumen4o4 благодаря :)
 
проблемът е решен.оказа се че най-новата версия на нод32 е била причината,минах на версия 2.7 и всичко се оправи.
благодаря на всички адски много !!!