[Help] малко помощ че не се справям

Status
Not open for further replies.

Astra

New Member
Joined
Sep 1, 2008
Messages
384
Reaction score
91
Здравейте значи искам малко помощ ако е възможна видях в един саита менюто и искам и моито да стане така сега вижте и кажете как да го направя :wasntme:

Ето менюто което видях



искъм и моето да стане на 2-реда защото моето е Така




ако можете да кажете от каде се променя или да си дадете скаипа да ми хелпнете
 
нужно ли е да е като моито ????!
 
Въоб6те не моя да разбера кво иска6 да напраи6 тва под надписа да е съ6тото ли ако е тва никои няма ти го даде....
 
значи искам менюто ми да стане на 2-реда не да 1 да става сбито и Protect тва си го мисля отдавна... тва че и ти така си го направил нищо не значи
 
Тоя сайт го имах некаде от преди ... :d
 
аз го бях откраднал. И тфа не го е правил Protect а Damian и Unknown за Globus Mu !
 
дОБРЕ а кво стана някои знае ли от каде да го направя тва ?
 
той тоя протект нищо не заслужава щом UnknowN му би дуспата
 
офф аз не съм Протект аз съм си аз :d:d и искам да ми кажете какд а си направя и аз на 2-реда менюто моето сега е на 1 ред вижте снимката Моля ви помощщщщщщщщщщ
 
kой е казал че си протект бе малоумник кво ме дразниш
 
ами само за протект приказвате ама искам да ми хелпнете
 
ми за това аз не мога да ти помогна ако разбираш от фотошоп си го направи и после някой трябва да ти ги кодне някой като (Real)
 
не и моите ми харесват но като слагам Линкове и ми се сбиват не слизат на 2-реда ако някои знае какд а ги направя на 2-реда да ми каже плс
 
той тоя протект нищо не заслужава щом UnknowN му би дуспата
govori s unknown po tozi vapros da vidim kakvo shte ti kaje a po temata moga da ti kaja che ako imash problem skype: protect_ft_lil_jon i vnimavai kak prikazvash za mene da ne ti eba putkata maichina harlio!
 
Абе аз казах ли ви нещо за личните спорове? Мястото им не е тука. Не ме карайте да правя това което не желая !
 
офф ае локвайте дамиян ми хелпна
 
Status
Not open for further replies.