великите сили с малките мозъци

antistaro

New Member
Joined
May 10, 2009
Messages
298
Reaction score
41
преди малко чух по новините да казват как 2 момчета във Варна са се скарали в чат и са си направили среща. Едното от тях е тренирало кик бокс. Били се 10 минути изведнъж едното момче паднало на земята и не помръднало.Той бил починал. И така искам да кажа следното. Защо трябва да се караме и да се стига до (punch) като може да има сериозни последици ? Ето ви един пример! Ако някой ви се закача защо не си замълчите и не му обърнете гръб а мислите как да му го върнете ? |-( Поне малко се замислете! Момчето което е починало не го познвам, но да почива в мир!
 
гледай са, живота е устроен така, че всеки се бори за уважение и респект...друг е въпроса, че повечето (99%) от населението на света обичат насилието и се радват на чуждото нещастие. аз лично съм от хората които са против (насилието). мога да ти кажа, че през живота си не съм се бил с някой. винаги когато са ми посягали съм обръщал гръб. както е казано по умният винаги отстъпва. но живота не пропуска никой. на кой както му е писано.
п.с. да почива в мир, въпреки, че не го познавам.
 
  • Like
Reactions: Flame
тва беше до мойто даскало
 
съгласен...интернет споровете са едно от най-тъпите неща, но някой хора им доставя удоволствие.

най добре е да се овладеем и да им отвърнем единствено със следното: |-(
 
нали знаете има един ден и той е : видов ден :)
 
i az s1m protiv nasilieto
 
все пак сме в българия.. нищо чудно! лека му пръст.