[Req] Член на екипа/Админ

MapTuH4y

New Member
Joined
Apr 29, 2010
Messages
1,113
Reaction score
180
Здравейте всички, от доста време работя по един проект на MuServer Season 6 но се нуждая от малко помощ :)
Търся човек който
1.има уникални идеи за сървъра;
1.е сериозен(не да доде, дрън-дрън и после айде чао);
2.познава играта(ако се наложи да може да помогне на играчите);

Ако имате въпроси питайте :)
 
Аз имам въпрос... Колко 5 дни ще го държиш?

Ами първо не си видял какво съм направил за да говориш простотии...
Второ не съм видял нещо ти да направиш което да се е задържало.
Трето и последно не съм забелязал да си постнал нещо използваемо и хубаво :)

Мислиш ли че след като съм пожънал толкова труд ще го захвърля?!
А и забравих да кажа че за сървъра има отделна машина спрециално за такава работа(processor: 2 ядра по 2.7 GHz ; 4 gb ram и стабилен интернет) файловете са без никакви бъгове и са готови и в действие(вече конфигурирани и в действие), добавил съм малки модификации на градовете и съм закупил домейн.

По нататък, когато сървъра излезе наяве ще направя хубав видеоклип с специялни ефекти и ще добавя платена реклама в Google.
 
Навит съм.
Играя играта от 6 - 7 годишен не помня а сега съм на 15.Август месец ставам на 16.
Имам доста идеи относно сървъра и винаги бих помогнал на играчите дори и да има такива които не заслужават помощ :).
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Навит съм.
Играя играта от 6 - 7 годишен не помня а сега съм на 15.Август месец ставам на 16.
Имам доста идеи относно сървъра и винаги бих помогнал на играчите дори и да има такива които не заслужават помощ :).

Пич ти на твоя сървър за 2-3 дена едни скапани мобове неможа да оправиш тръгнал си на хората да помагаш...
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
Пич ти на твоя сървър за 2-3 дена едни скапани мобове неможа да оправиш тръгнал си на хората да помагаш...

Така ПИЧ моя СЪРВЪР си е МОЙ проблем КАПИШ ?
И поне може да ми се даде шанс като ГМ в някой сървър въпреки това че но мога да водя добре мой собствен сървър.
 
Навит съм.
Играя играта от 6 - 7 годишен не помня а сега съм на 15.Август месец ставам на 16.
Имам доста идеи относно сървъра и винаги бих помогнал на играчите дори и да има такива които не заслужават помощ :).

Съжалявам, но намерих човек вече :)
 
Мартинчо, имаш ми скайпа ще ти помогна с каквото мога.
Не искам да съм админ, но ако имаш нужда от помощ и мога да съм ти полезен не се колебай ;)
 
  • Like
Reactions: MapTuH4y
на скоро видях един подпис на един потребител в този форум беше нещо такова:

Руски форум, задаваш въпрос, следователно ти отговарят
Израелски форум, задаваш въпрос, и на теб ти задават въпрос..
Български форум, задаваш въпрос и ти казват 2 дена колко си тъп.

my point is.. коментира се нещо и на някой който не му хареса или е психическо не стабилен, малтретиран в къщи или насилен си избива тук/навън чикията, аре стегнете се от 3 години съм тук и не се спряхте да се плуете един с друг.
 
  • Like
Reactions: DarkEvil and NandO
Пич ти на твоя сървър за 2-3 дена едни скапани мобове неможа да оправиш тръгнал си на хората да помагаш...

Ти като толкова много разбираш, защо не му помогнеш ?
То да оплюваш най-лесно !!!!!!!!!!
 
Ох темата не е за това ! Да се карате .Ако Обича някой вземе я заключи че ми писна им слушам простотите .НЕ се спряхте .
 
Ох темата не е за това ! Да се карате .Ако Обича някой вземе я заключи че ми писна им слушам простотите .НЕ се спряхте .

Security има дарба, той чува буквите (rofl)


П.С:Шегувам се ей, нищо злонамерено, да не са обидиш :)
 
Security има дарба, той чува буквите (rofl)


П.С:Шегувам се ей, нищо злонамерено, да не са обидиш :)

Не разбрах това с буквите .

Поредния спам заедно с моято щото не е свързано с темата .
 
Ох темата не е за това ! Да се карате .Ако Обича някой вземе я заключи че ми писна им слушам простотите .НЕ се спряхте .
(wasntme)
 
Ами първо не си видял какво съм направил за да говориш простотии...
Второ не съм видял нещо ти да направиш което да се е задържало.
Трето и последно не съм забелязал да си постнал нещо използваемо и хубаво :)

Мислиш ли че след като съм пожънал толкова труд ще го захвърля?!
А и забравих да кажа че за сървъра има отделна машина спрециално за такава работа(processor: 2 ядра по 2.7 GHz ; 4 gb ram и стабилен интернет) файловете са без никакви бъгове и са готови и в действие(вече конфигурирани и в действие), добавил съм малки модификации на градовете и съм закупил домейн.

По нататък, когато сървъра излезе наяве ще направя хубав видеоклип с специялни ефекти и ще добавя платена реклама в Google.

Добре, че има лайненца като теб, че да се посмея малко.
 
Тука ти си лайното и незнам на какво се смееш сигорно си нещо психично изостанал и ти текът лигите :)
И пак прочети и провери дали има нещо грешно :)
 
Спрете да се карате бе пичове, не може ли поне веднъж да видя тема в която не се ядете взаймно !? (не говоря конкретно за вас, а по принцип за потребителите)
 
Ами това е вярно :)
Аз си пускам тема оня глупак веднага почва да спами и да си измисля какво да напише...
Аз съм казал, намерих човек! Модератора може да изтрие темата или да я заключи :)