Честит рожден ден ReaL

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Даааам... ударте с още една... как лети времето нали... скоро идва и пенсионирането... :x мани мани (chuckle)

Честит рожден ден приятелю... желаем ти много здраве, безкрааайно щастие и огромен късмет в живота напред. ;)


(party) (rose) :drinks_drunk: (pumpkin) (drink) (friends)

П.С И нали знаеш касата с бира до вратата там, аз като се върна от работа ще я взема (drunk) иначе ш'та обада за онова нещо дето направи снощи
 
  • Like
Reactions: ReaL
Много ти благодаря, колега!
Тая каса с бирата май вече я няма, докато намеря и одобря темата... :D

Btw днес (ден след рожденния ми ден) много грубо ме джобиха кварталните кукадили, а тъкмо се бяхме събрали с дружките и вече въртях едно телефонче за масенце... :/
 
Ч.Р.Д Жив и здрав прав и корав
 
  • Like
Reactions: ReaL
Real братле честит рожден ден да си жив и здрав и все така да ни радваш с нови и нови неща.
Пожелавам ти всичко най-хубаво в живота но най-вече Здраве,Щастие,Късмет и Любов.
Както и всички твой мечти да се сбъднат. :)
 
  • Like
Reactions: ReaL
Много ти благодаря, колега!
Тая каса с бирата май вече я няма, докато намеря и одобря темата... :D

Btw днес (ден след рожденния ми ден) много грубо ме джобиха кварталните кукадили, а тъкмо се бяхме събрали с дружките и вече въртях едно телефонче за масенце... :/

Е т'ва слон да ми стъпи на кура ще го преживея, но т'ва не! Ще го запомна! (nod)

P.S За съжаление Р.Д-то ти бе вчера и ако можех да одобрявам щях да я пусна на време, но макар и късно одобрена да си жив и здраве най-вече от мен ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: ReaL
ReaL всичко хубаво от мене да си жив и здрав,прав и корав и всичко да ти се сбъдне
 
  • Like
Reactions: ReaL
чрд, всичко най най да го празнуваш още мн мн години напред и да пиеш 1 за мен (nqh) (beer) :drinks_cheers: :drinks_drunk: (pumpkin) (drink)
 
Real Жив и здрав брато ;) и сичко наи наи :*
 
Ч.Р.Д черпете се реал плаща
ilustrace_bar_piti_alkohol14_denik-galerie.jpg
 
ReaL приятелю,честит рожден ден,да си жив и здрав всичко друго ще се нагласи :)
Извинявай за закъснението просто несъм влизал вчера защото имах малко работа :)
 
Айде Ч.Р.Д и от мен да си жив,здрав,много щастие и здраве.
Всичко което си пожелаеш да ти се сбъдне


НАЗДАРОВЯ БРАТУШКА :D