[Help] Хард шопове

d00k13

Member
Joined
Mar 5, 2009
Messages
87
Reaction score
11
здравйте даркове...моля ако някой може да ми даде сшопове за хард сървър..опитах със едитор но не мога да се оправя...трябват ми подобни като да старият алиенс му!благодаря ви предварително!
 
за каква версия ти трябват?
 
97d ако някой има на Dangerlink да ми ги даде плс
 
сами неможете ли да си ги направите ?
 
97d ако някой има на dangerlink да ми ги даде плс

никой няма да ви даде на старите сървъри които ще помним дълго време магазини, чудовища и т.н... само петните имената им неразбрахте ли че като се опитвате да копирате и имена и всичко друго никой няма да ви помогне а само лошо ще видиде... или нищо. тръгнали сте да правите сървър неможете едни магазини да направите или неможете да си подредите чудовищата и прочие... еми това значи че този сървър ще е до утре или до други ден.

п.с тук има достатъчно информация и какво ли още не за да си направиш сървър ако се потрудиш малко да видиш как се прави един найстина добър сървър ще си намериш всичко което те интересува :)
 
Сам си ги направи . Стига копирайте старите сървъри !!!
 
Сам си ги направи . Стига копирайте старите сървъри !!!
Пич научи се да пишеш и да говориш ...казва се ..Стига сте копирали старите сървъри...
а по темата скайп bluew0lf1 ще ти дам добри шопове:)
А да П.С. Не се притеснявайте не са от старите сървъри аз съм си ги правил :)
 
Last edited:
Даваш ми кода на 1 валчер на вивател от 10 лева и ти давам старите шопове на Dangerlink-a ok ?
 
Valy0 братле ти толкова ли си закасал с парите,че чак стигна до тука
 
Даваш ми кода на 1 валчер на вивател от 10 лева и ти давам старите шопове на Dangerlink-a ok ?

Мисля , че на този мястото му не е тук в този форум . Чуди се само как да вземе парите на хората , а не да им помогне !!!
 
Даваш ми кода на 1 валчер на вивател от 10 лева и ти давам старите шопове на Dangerlink-a ok ?
освен да ти се обадя и да те напсувам от моя вивателски телефон друго нищо не бих напавил ако бях на негово място... :censored2:
 
пиши ми на скаипа darksss1 ще ти хелп :) апак ви кфо се праите на идиоти не можете ли да помогнете и само се ебаватЕ?
 
Даваш ми кода на 1 валчер на вивател от 10 лева и ти давам старите шопове на Dangerlink-a ok ?

Ахааха веднъж ми се обаждат "БТК" и ми казват спечелихте цветен телевизор и 1000 лева и аз викам как да си ги получа и тез ще ви ги донесем със доставка и трябва първо да кажете един код на ваучер за вивател от 50 лева!
 
Ахааха веднъж ми се обаждат "БТК" и ми казват спечелихте цветен телевизор и 1000 лева и аз викам как да си ги получа и тез ще ви ги донесем със доставка и трябва първо да кажете един код на ваучер за вивател от 50 лева!

Никога не се доверявайте на това , товае измама !!!
 
Пич научи се да пишеш и да говориш ...казва се ..Стига сте копирали старите сървъри...
а по темата скайп bluew0lf1 ще ти дам добри шопове:)
А да П.С. Не се притеснявайте не са от старите сървъри аз съм си ги правил :)

Абе не ми казвай как да говоря смешник !!!