[Финал] Шампионска Лига 2010 - Сантиаго Бернабеу (Мадрид)

Кой ще вземи шампионска лига за 2010

  • Интер

    Votes: 18 58.1%
  • Байерн Милхен

    Votes: 13 41.9%

  • Total voters
    31

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
Настъпи момента, след като Барселона бе елиминиран от Интер и Олимпик Лион от Байерн Милхен се получи един доста неочакван финал XD който ще се проведе на 22 май на стадион Сантиаго Бернабеу в Мадрид (Испания)


Интер - Байерн Милхен


кой ще победи?
 
Моят фаворит Барса си събраха багажа... Смятам, че Интер ще спечели. Доказаха се като невероятно силен отбор в последно време, също както и Байерн, но Интер ми направиха по-голямо впечатление. :)
 
Интер :)D нищо, че нито гледам, нито играя, нито се интересувам от футбол :D)
 
Финала дано интер го вземат
 
Яд ме е за барса, но сега ще викам за Байерн Мюнхен.
 
Видяхме какво направиха Интер снощи :);

Залагам на Интер.
 
Видяхме какво направиха Интер снощи :);

Залагам на Интер.
и кфо направиха нищо 40 паса за Интер и 450 паса за Барса и пак съдията помогна на Интер
 
и кфо направиха нищо 40 паса за Интер и 450 паса за Барса и пак съдията помогна на Интер

а миналата година Барса - Челси, 5те несвирени дуспи за Челси? (xqx)
 
а миналата година Барса - Челси, 5те несвирени дуспи за Челси? (xqx)
не казвам че Барса са паднали заради дуспите но снощи се видя кой е по добрия отбор въпреки че не се класираха
 
не казвам че Барса са паднали заради дуспите но снощи се видя кой е по добрия отбор въпреки че не се класираха

По- добрият победи.
Не казвам, че Барселона не са добър отбор, а че не им беше най- силният сезон/ мач.
 
Представете си сега че "Байерн Мюнхен" вземат купата.
Определено не са времена не футбол.. :x
 
ХАхаа с гейската игра на Интер вече се съмнявам... Както и повече се убеждавам колко са долни. Иначе съм За БайерН!
 
Кво им е долното че минават в защитата и си пазят резултата :) . Ако Барса имаха тая голова разлика дали нямаше да пазят и те ? Пфффф
 
ИНТЕРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР]:)

Барса изглеждаха много жалки ;( с човек повече и помощ от садиата (гол от засада ) пак неможаха да се класират :x
 
Last edited: