[Help] Уеб статистика + IP моля за помощ

AZOTA

New Member
Joined
Nov 10, 2009
Messages
8
Reaction score
5
Здравейте.
Понеже съм начинаещ в тези неща и срещам затруднения при някои неща и имам нужда от помощ.
Молбата ми към всички е да ми обясните - как мога да сложа такава статистика за сървъритеси и какво да направя, че ИП-то ми да не е с цифри пр. 88.99.55.25:27015 а да е примерно име.sytes.net:27015
TjRgF.png


Сървъра е на моя машина ползвам no-ip нямам инсталирани програми като SQL и други
Сайта се намира на безплатен хостинг (не на моя машина) в хоста има SQL, Cpanel, phpMyAdmin

Сигурен съм че е елементарно но немога да се справя :(

Благодаря на всички предварително :)
 
ако IP то на сървъра ти е като IP то на сайта и сървъра ще бъде като сайта с no-ip.info:27015
 
Благодаря .
а може ли да ми дадете линк с guide за това нещо LGSL?
 
:D Добре казано вие сте майсторите :) действайте там

AZOTA Ако си с Е107 просто отвори greycube.com в секция Downloads>>> LGSL ( Live Game Server List ) >>>>Сваляш LGSL v5.8 e107 Extract и папката lgsl ч слагаш в e107_plugins влизаш си в админ панела на сайта Модулите инсталираш след което от менюта му задай каде да седи на сайта
 
Last edited:
Благодаря за обясненията да е107 позлвам ин сталирах плугинчето но ми показва че сървъра е офлайн а е пуснат :( нещо в папката на Кънтара ли трябва да направя ? бях чел някъде че се пишеше нещо :(