[Req] Търсим сериозни гейм мастъри за нашия сървър

RobZombie

New Member
Joined
Apr 28, 2010
Messages
413
Reaction score
56
Значи, трябват ни гейм мастъри за сървъра ни ! Dangermu Season4!

За да станете гейм мастър от вас се изискват някой неща ..

1.Да сте над 14 години ! Без да лъжете!
2.Трябва да вкарвате хора в сървъра. (Ще разберем дали вкарвате)
3.Трябва да имате минимално 2-3 часа свободно време което да прекарвате в сървъра ни.
4.Задължително да имате опит с МУ(това включва всички команди и всичо останало )
5.Трябва да сте сериозни да помагате на хората и да вкарвате малко ред в сървъра !
6.Трябва да сте запознати както с правилата за ГМ/АДМИН така и с правилата за играчите.
7.В случаи че вкарате приятели ЗАПОМНЕТЕ не трябва да раздавате каквото и да било независимо кои е ако ще и баща ви да играе не трябва !
8.В кои сървъри сте били гм ? Искам без да лъжете защото можем да разберем дали сте били там или не :)
9.Скайп,емаил или нещо за да се свържем с вас :)

Е, немога да се сетя за още но мисля че това е най важното :)
Забравих да добавя че няма да ви пуснем направо гм с всички права и така нататак първо ще бъдете тест период под наблюдение за да се оверим че ставате за гм в нашия сървър.

Поздрави, DangerMu Team !
 
Last edited:
1.Да сте над 14 години ! Без да лъжете! Да
2.Трябва да вкарвате хора в сървъра. (Ще разберем дали вкарвате) Добре
3.Трябва да имате минимално 2-3 часа свободно време което да прекарвате в сървъра ни. Добре
4.Задължително да имате опит с МУ(това включва всички команди и всичо останало ) Имам
5.Трябва да сте сериозни да помагате на хората и да вкарвате малко ред в сървъра ! Добре
6.Трябва да сте запознати както с правилата за ГМ/АДМИН така и с правилата за играчите. Запознат съм
7.В случаи че вкарате приятели ЗАПОМНЕТЕ не трябва да раздавате каквото и да било независимо кои е ако ще и баща ви да играе не трябва ! ОК!
8.Скайп,емаил или нещо за да се свържем с вас :) nobody_is_perfect_9
 
Знам че неми е тук работата но бих искал и да изисквате пояснение в кои сървъри са били GM-та, защото може да кажат да ама всъщност данеса
 
Last edited:
  • Like
Reactions: RobZombie
Знам че неми е тук работата но бих искал и да изисквате пояснение в кои сървъри са били GM-та, защото може да кажат да ама всъщност данеса



мерси за предложението едитнах темата :)
 
kъв ъп бе ?! 15 минути не е писано и ъп |-(
По темата: ThugLife може ли да ми пратиш скайпа ти на ЛС (think)
 
1. 17 годинки (преди 1 месец ги направих)
2. Ще се постарая ако се наложи!
3. Имам това време :)
4. Имам опит с му.. знам всеки евент и нужните команди за сезон 4
5. Мога да им помагам знам всичко за играта. Реда ще го осигуря :D
6. Ще ги разгледам и прилагам.
7. Няма :)
8. В никой известен...
9. [email protected] или ЛС във форума :p
 
Last edited:
1.17
2.Няма да мога
3.Имам
4.Знам всички команди
5. Ще помагам с каквото мога.
6.Знам ги
7. в никакав случаи
8.DevilMu и други ...
9.Скайп: djekodjeko
 
1.Да сте над 14 години ! на 15 съм
2.Трябва да вкарвате хора в сървъра. Най-много 1-2ма
3.Трябва да имате минимално 2-3 часа свободно време което да прекарвате в сървъра ни. Ще гледам всеки ден да влизам
4.Задължително да имате опит с МУ(това включва всички команди и всичо останало ) Повярвай ми имам
5.Трябва да сте сериозни да помагате на хората и да вкарвате малко ред в сървъра ! Още не се е родил по строг админ от мене
6.Трябва да сте запознати както с правилата за ГМ/АДМИН така и с правилата за играчите. Запознат съм
7.В случаи че вкарате приятели ЗАПОМНЕТЕ не трябва да раздавате каквото и да било независимо кои е ако ще и баща ви да играе не трябва ! Няма
8.В кои сървъри сте били гм ? Искам без да лъжете защото можем да разберем дали сте били там или не :) KoZ Mu (oт s3e2 насам), Angels (owner-a съм аз), Invisible, Infinity
9.Скайп,емаил или нещо за да се свържем с вас :) Skype : boga_bs
Ако ще ме избирате , ме изберете към края, смисъл давам шанс на другите а мене в краен случай
Правя го защото Dungeon ми е добър приятел и бих му помогнал да си развие сървърчето
 
Last edited:
пафа нает си ще ти пиша по скайп за повече инфо!
 
аз по малко от администратор неприемам :D: :D

Същата работа и за мен :D: :D: . Бил съм ГМ в 5 сървъра(няма пред всички да споменавам имената на сървърите) включително съм хоствал собствен сървър без нито 1 ГМ тоест сам самичак :D:. Покривам сички критерии ако си зайнтересован пиши на ЛС ;).
 
Няма такиав на лс искам тук кандидатуарта пред всички а за сървърите вече може и на лично :)
 
Над 14 съм ( 16 ) Хора незнам дали ще се намерят но като спамя в всички форуми и т.н. ще нащтрапат доста :) Команди г/д ги знам , бил съм в Титаниум , В Глобус ... мога да отделям доста време не съм кои знае какво но ако си заинтересован л.с. или скупе : djambazovv :]
 
аз мога да съм админ и без да кандидатствам :) с dungeon сме супер френдове и никога немие отказвал каквото и да било :)
 
Az sym kandidat.

(sorry for the liutenica)