[Help] Тепортване в градовете с m

MeRtEkA

Member
Joined
Aug 27, 2008
Messages
106
Reaction score
10
Възможно ли е да се направи да се телепортваш в градовете с m на 97+99 ? И ако някои знае как ще стане номера да сподели. Благодаря предварително.
 
Възможно ли е да се направи да се телепортваш в градовете с m на 97+99 ? И ако някои знае как ще стане номера да сподели. Благодаря предварително.

Не съм 100% сигорен но мисля че само от 99б версийте нагоре може !
 
Ако имаш source code (C++) можеш да си го компилираш в main.exe-то, инак не :}
По принцип не намирам release-нат source... :/
 
ReaL аз иамм един приятел които преди неколко години го е напраил този номер ....
Имали са MU Adventure MU и е бил имено с таз версия и с теза опция. Днеска говорих с него тои вика че се правило от клиента и от gate.txt Вика ще проверя в залата( тои си има зала ся ) за старите му филове и ако ги пази ще ги разгледам.
 
Не виждам ко общо има gate.txt с M бутона при положение че тря се код тва за М бутона :) та тогава да е вързан към гате.тхт :)
 
Според мен може и да има общо, тъй като гейт е портал.
 
gate.txt е да речем като отидеш на кординати в лоренция 130 130 да та метни в давиас и тъй нататака..
 
Да ви кажа по логиката на XTYLING/nakata може и през main.exe сигурно хахахаха.
 
с gate.txt няма да стане това е от клиента (мейн-а и още едни други като movereq.bmd)
 
с gate.txt няма да стане това е от клиента (мейн-а и още едни други като movereq.bmd)

Човека ми убясни че имало применро от gate.txt там гледал че кординатите на Lorencia primenro sa 0 130 130 0 1 еди какво и в клиента трая да ги напраиш там нещо с командата /move stadium ми говореше че трая се напраят да рабортят... Незнам тои го е праил то знае как го е напраил. Като има желания човек нема невъзможни неща.

Имам намерение да го направя това и не мисля че ще се откажя лесно.
 
И аз имах един от скаипа които преди държеше му сървър после си отвори пц клуб нещо такова :) удари 1 ЛС как се пише тоя може да е същия