[Help] Сървър с динамично IP

jorkicha

New Member
Joined
Jul 2, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Ако някои може и иска да ми направи сервер на Му да пише на Скайп: j0rk1ta спешно плсс Благодаря Предварително
 
Немога да разбера слобщението какво общо има със заглавието на темата ?
 
Немога да разбера слобщението какво общо има със заглавието на темата ?

Еми бих искал да ми направиш сервер на му но ипто ми е динамично
 
направи го с no-ip, само че си измисли някакъв кратък домейн максимум 14-15 символа
EDIT: всеки път като ти са смени ip-то сменяш го от сайта им, това е начина друг не знам, имаше урок из форума как става, ако не знаеш..
 
Last edited:
направи го с no-ip, само че си измисли някакъв кратък домейн максимум 14-15 символа
EDIT: всеки път като ти са смени ip-то сменяш го от сайта им, това е начина друг не знам, имаше урок из форума как става, ако не знаеш..

Няма нужда да се сменя от сайта. Просто Дърпа 1 програмка от там.
И след всяка смяна тя оправя ИП-тата.
 
Няма нужда да се сменя от сайта. Просто Дърпа 1 програмка от там.
И след всяка смяна тя оправя ИП-тата.

да преди като бях на БТК така правих и аз :)
 
еми не знам, аз на времето като бях с динамично съм си играел да го сменям, пък не знам дали я е имало тъз програмка и ако си на бтк май по-добре са откажи да хостваш, щот с 100кб upload, не ми са вярва да преуспееш :D
 
Аз те съветвам да дадеш 5лв за реално IP и ще си спестиш цялата врътка с no-ip :D
 
Аз те съветвам да дадеш 5лв за реално IP и ще си спестиш цялата врътка с no-ip :D

6 лева е.
ПП: не е за мен сега само пробвам. Аз като реша да пусна сървър ще си пусна пак реалното ИП.
 
Аз съм идеален хостер ! Добри параметри ! СИЧКО Е ПЕРФ ! Ако някой търси сериозен хостер нека да пише на скайп : shoto_..