[Help] Странни бъгове

hdimitrov

New Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
404
Reaction score
26
Значи проблема е следния, сървъра си работи нормално известно време, час-два-три, ден-два, различно... и след което започва да показва в сайта че е офлайн. След рестарт се оправя. Също така от време на време както предишното, ми излиза някакъв проблем с конект сървъра, като пусна играта дава ми да пиша акаунт парола като ги напиша и дам конект започва да зарежда и до там... и това след рестарт на сървъра се оправя..?!?!
Версията е 97д+99и, рилийза е на ДаркМастър - 98р дето го е кръстил :)
Помагайте :)
 
Това не е нито от ConnectServer-a или от JoinServer-a а ти фреезва GameServer-a доколкото знам има хора който позлват тези файлове. Смени си Windows-a или си сложи по-новa версия на .NET Framework и проблема ще се оправи :)
 
смени фаиловете (katur)
няма други 97д с ГС до 1000ниво, надявам се даркмастъра да направи неговите дето са бета с такъв гс :)

Това не е нито от ConnectServer-a или от JoinServer-a а ти фреезва GameServer-a доколкото знам има хора който позлват тези файлове. Смени си Windows-a или си сложи по-новa версия на .NET Framework и проблема ще се оправи :)

С уин7 съм, не съм сигурен за фреймуорка, ще видя да сложа последния от майкрософт, Благодаря много!
ако пак изникне същия проблем, ще пиша тук :)
 
Last edited:
Продължава въпреки, че сложих фреймуорк.
Значи имам едно притеснение за файловете ми. По принцип са на chs, но в lang/chs/item.txt има някакви йероглифи и няма цифрички за настройките на предметите. Във lang/kor/item.txt пък са наред съм сигуре, че от този файл ми работи понеже криса ми е направен да прави повече демидж от кинговете даже, така си бяха файловете... Възможно ли е от това да е?
 
hdimitrov ако не е тайна кой ти е сървър-а и си ми познат от форум-а на глобком :p
 
Той е частен, макар че има 2ма 3ма дет не ги знам кои са, както и да е, тук не е темата да обсъждаме кой сървър, а проблема ми :)

П.П. Ползвам сайта дето ти си го релийзнал, лек и удобен, такъв сървър :)
 
продължава да freez-ва въпреки всичко.. . какво друго може да е?