[Req] Стабилни 97d99i Сървър Файлове

DarkEvil

Active Member
Joined
Jan 29, 2011
Messages
516
Reaction score
106
Здравейте.

Обърнах форума и не само този.
Пробвах една камара файлове, смесвах ги опитвах се да ги фиксна "до колкото имам познания от тия неща" и какво ли още не.
Не мога да намеря файлове които да нямат бъгове, или ще е дисконект на юзърите през определен период от време, мувване на херота по усмотрение на сървъра, дали когато влезеш в ковчега или магазин или докато биеш животни. Още какво ли не от сорта на това, че когато смъкна експирианса да е около 200/250 зена да е толкова малко, че да не може за колби да си събереш или пък когато го наглася да е с нормален зен, ескпа отива прекалено много. Спаундовете не може да се правят на дупки или пък когато могат, идва някой от по горе посочените бъгове.

Опитвам се да фиксвам файловете, но уви не ми се получава.

Моля някой ако има свястни и ТЕСТВАНИ файлове и ако може разбира се, да ги сподели.
Съгласен съм също така, с човек който наистина разбира от файлове да работя в комбина и да деля процент от сървъра!


Благодаря предварително,
DarkEvil
 
Намерих си стабилни файлове, имам само един проблем.
Как да направя GameServer от 1000 на колкото аз искам ?
 
Намерих си стабилни файлове, имам само един проблем.
Как да направя GameServer от 1000 на колкото аз искам ?

от 1000 на колкото искаш, не можеш да направиш или поне ти трябват стабилни познания в C++, но тъй като не вярвам да имаш open source код на GS, трябва да си боравиш с ollydbg..
 
DarkEvil ... хайде и сега ти да ги споделиш с нас ... ще ти бъда много благодарен . :)
 
DarkEvil ... хайде и сега ти да ги споделиш с нас ... ще ти бъда много благодарен . :)

1: Като ги фиксна!
2: Някой случайно да има GameServer.exe за 97d+99i с 350 левел максимум?
 
Last edited:
Първо трябва се променят чудовищата ... защото са настроени за този левел... и няма може ги биеш после от гейм сървър със едитора и след тва хуукваш.
 
Айде на мен някой да ми помогне и да ми даде читави 97 файлове : [
 
Айде на мен някой да ми помогне и да ми даде читави 97 файлове : [

Еми моите не са читави, аз си ги учитавявам :)
 
Е пиши ми едно лично като ги направиш ,ше черпим :D (beer)
 
Абе коя се води картинката на клиента, където като стартираш му-то докато зарежда ти я показва. Търсих я в папката на клиента "Data/Logo" с "MuImgGui" и не я намерих :S
 
Направи ли си файловете да ги дадеш?
 
Хахахаха добре ;)
 
Ей даркевил оправи си ранкинга чрез:
alter table character add GrResets int not null default 0
alter table character add Resets int not null default 0
 
  • Like
Reactions: DarkEvil
Ей даркевил оправи си ранкинга чрез:
alter table character add GrResets int not null default 0
alter table character add Resets int not null default 0

Благодаря много, не за първи път ми помагаш :)
Ако имаше повече хора като теб, форума щеше да е по ползотворен.
 
Като за теб 50 кинта! ! ! (rofl)(rofl)(rofl)

Точно така.
Той нали голям кодер са водеше.
Панели правише по половин година и най- накрая "ги даваше на друг", за да продължи проекта.

Абе лудници некви.
 
Точно така.
Той нали голям кодер са водеше.
Панели правише по половин година и най- накрая "ги даваше на друг", за да продължи проекта.

Абе лудници некви.

Ами аз не искам да се заяждам, ама няма да му ги дам само заради

Code:
Този пост: http://darksteam.net/releases/%5Brelease%5D-muserver-97d99i-new-items-9247.html

Credits:
Motto
MaNoFmZ
[COLOR="Red"]Life - Edit and Fixed[/COLOR]
 
Имам проблемче, който не знам от какво се поражда.
Както си играят играчите в сървъра, дори когато съм и аз вътре, изведнъж дропва всички +мен. Някакви идеи?
А да, чаос машината също нещо са прай на луда. Уж е пусната, а когато цъкнеш на нея и те дропи :S