Син Екран

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,219
Reaction score
1,281
Здравейте,

От 1 седмица насам получавам син екран.
Пробвах да:
-Преинсталирам Видео драйварите
-Преинсталирам Компютъра
-Сканирам РАМ паметта
-и други настройки по биоса.

Прекачвам файл със снимка на екрана и тхт файл със спецификациите на компютъра.
 

Attachments

  • attach.zip
    3.3 MB · Views: 31
Кога ти излиза този син екран (правиш ли нещо по-специално) и всичките ти платки РАМ ли са ти еднакъв модел ?
 
Да и 2те платки са еднакъв модел (КИТ)
Понякога излиза и когато се включи флаш плеара, но най-често (винаги) излиза след 5-20 минута когато пусна Counter Strike: Global Offensive
 
Някой консуматор прегравя.
Виж за издути кондензатори.
 
Някой консуматор прегравя.
Виж за издути кондензатори.

Процесора поддържа температура от 30-40 градуса максимално. Със стрес тест стига до 55 градуса
Видео картата държи 30-40 градуса и тя. Със стрес тест стига до 50 градуса.

На синият екран е изпищял видео драйвър.
 
Чисто нов и той е сканиран за лоши сектори...

Това че е чисто нов не означава , че неможе да е мъртъв !!!
 
Това че е чисто нов не означава , че неможе да е мъртъв !!!

Знам за това и той претарпя сканиране чрез bootable програма. И не е мъртъв.
 
няма такива, никаде по дъното, видеото захранването друго не съм гледал не се сетих
 
Пробва ли с по стари драйвери?

(y)
За моето видео по-старите драйвъри са 3 всички ги пробвах дори и 4тия който е бета.
Пробвах 13(всички 3 драйвъра) и 14(бета последната)

ПП: При нормални условия когато GPU Core Clock = 300 MHz и GPU Memory Clock = 400 MHz не дава проблеми. Обаче когато се пусне някоя игра която иска повече като CS:GO GPU Core Clock = 800 MHz и GPU Memory Clock = 800 MHz Картата не издържа и драйвъра дава ерора. Натоварването което може да понесе по документи е 800 MHz и GPU Core Clock = 800 MHz и по стандартни настройки. Но или драйвърите се ебават не могат да обработят информацията или самата видео карта. Надявам се да е първото...
 
Last edited:
Имах го абсолютно същият проблем преинсталирах PC и всичко се оправи, това е вирус!!
 
Син екран може да дава от много неща, в моя случай преинсталацията не помогна. При теб може да е било от лош сектор на хард диска и все още си го имаш и когато някой файл застане на него пак ще ти даде синият екран на смъртта.
 
Ем връщай видео за ремонт

Въпроса е там, че видеото нищо не може да му се ремонтира. А ако е проблем със драйвъра и това не може да помогне и май съм в безизходица... Предлагайте още идей отворен съм за тях :)
 
Просто отиди в сервиз и дай 10 лева да ти открият проблема :)
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Пратих картата да пътува към сервиз...