[Help] Сезон 4-ти

dancho1996

New Member
Joined
Nov 14, 2010
Messages
18
Reaction score
5
Защо като направиа всичко ОК опитвам да влезна в муто и дисконнект сервера е Сезон 4ти някои да ми помогне ПЛС (think)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
при мен е същото пробвах да направя сервер мисля че сичко беше както трябва но при пускане на клиента ми исписва Disconect и името на клиента :mad:
 
Причините може да са много аз ще дам пример с няколко:
1. Къннект сървъра
2. Гейм Сървъра
3. Мейн.ексе
4. ИП-та :)
по темата:
използвай hex едитор :)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
никаде в нета няма Hex Editor поне според google тарся но винаги отваря някви други а не каквото ми трябва я даи линк за едитора :) мерси
Я помогнете щото никои не ми помага за тва пуснах и тема ама надали е одобрена
!!!Можели една услуга много се мъча да си направя Season 4 ep1,2 само аз да си го ползвам само аз за Home Network ама винаги не става тоест с ИП:127.0.0.1 винаги като влезна в клиента Diskonect може ли да ми направиш един сервер филе сичко кадето е нужно с ИП:127.0.0.1 само да си ресторна MuOnline and Ranking и ако има още да ги ресторна и да си пусна сервера и да си играя ??? И ако има как да ми настроиш и един клиент с същото Ип:127.0.0.1 !!! Мерси много Ако мислиш да ми помогнеш прати линковете на ЛС или на skype:c0untr3r-s7rike !!!Това е Мерси Предварително
 
Last edited:
мерси много :) се пак виш по горната тема ако може помогнеш с това което искам мерси!!!
 
Само да попитам когато стартирам стар ъп после нали требва и РънСервер там ми иска някаф порт или ддз ако можете помогнете :p
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
никаде в нета няма Hex Editor поне според google тарся но винаги отваря някви други а не каквото ми трябва я даи линк за едитора :) мерси
Я помогнете щото никои не ми помага за тва пуснах и тема ама надали е одобрена
!!!Можели една услуга много се мъча да си направя Season 4 ep1,2 само аз да си го ползвам само аз за Home Network ама винаги не става тоест с ИП:127.0.0.1 винаги като влезна в клиента Diskonect може ли да ми направиш един сервер филе сичко кадето е нужно с ИП:127.0.0.1 само да си ресторна MuOnline and Ranking и ако има още да ги ресторна и да си пусна сервера и да си играя ??? И ако има как да ми настроиш и един клиент с същото Ип:127.0.0.1 !!! Мерси много Ако мислиш да ми помогнеш прати линковете на ЛС или на skype:c0untr3r-s7rike !!!Това е Мерси Предварително

Значи:
1. Ако си със рутер (модем) тогава можеш само ти да си играеш в сървъра сам и тези които са на твоя интернет. Тогава си нагласяш на всякъде където иска ип пишеш нереалното пример 192.168.1.100
2. Дата Базите са предимно 3:
>MuOnline
>Ranking
>Event
Някаде може да са и повече..
3. За клиента ами пак 192.168.1.100 [(нереалното)LAN IP], порт 44405 :)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
Ми ас съм с Реално Ип и пак ми дава дисконнект ....;x и нз как да го направя :x
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
Да не сменяш ип-то в мейна със main cracker ?
Пробай с хекс едитор :)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
Еми с хек Едитор има някви цифри мн знам как да го смениа от там ако може да ти дам ип и 1 клиент да ми го напраиш или да ми обестниш как да го направиа (think)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
Да ви кажа честно нищо няма направя правя това което ми казваш ама с ИП:127.0.0.1 аз сам на Globul Net тоест с Flashka интернет промених ип то на клинта с едитора и отново нищо пак дисконект взех фаиловете от една тема на Dark :)

3169309f.jpg
:D няма оправяне

Не разбирам защо с сяка нова версия става се по трудно нагласянето на клиент и сервер правя сервер на 0.99б + за 15 минути и ми тръгва правя на сеасон 4 и ......................... НИЩО :mad:

АЗ СМЕНЯМ С CRACK EDITOR ЩЕ ГО НАСТРОЯ С ХЕКС ДА ВИДИМ :)
 
Last edited:
Да ви кажа честно нищо няма направя правя това което ми казваш ама с ИП:127.0.0.1 аз сам на Globul Net тоест с Flashka интернет промених ип то на клинта с едитора и отново нищо пак дисконект взех фаиловете от една тема на Dark :)

дай link към файловете за бързо :)
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
обяснете как се работи с този Hex ето снимка на която не се разбира нищо
3192892z.jpg
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
Значи:
1. Ако си със рутер (модем) тогава можеш само ти да си играеш в сървъра сам и тези които са на твоя интернет. Тогава си нагласяш на всякъде където иска ип пишеш нереалното пример 192.168.1.100
2. Дата Базите са предимно 3:
>MuOnline
>Ranking
>Event
Някаде може да са и повече..
3. За клиента ами пак 192.168.1.100 [(нереалното)LAN IP], порт 44405 :)

По-голяма глупост не бях чувал, сериозно...
Мисля, че има урок, как се работи с hex editor
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
Ок. Даи линк на урока не ни устройва мисля че имаше това не ерешение :mad::mad::mad::mad::mad::mad: