[Help] Проблем

1. Опитай да си сложиш глобалното ип, а не локалното.
2. Просто никой не го е отворил, когато се отвори CashShop-a би трябвало да стане на Active.
3. Отваряш майн-а с хекс едитора, натискаш Ctrl+F или ако не стане търсиш Search, търсиш connect малко по-горе е ип-то, а за сериал кода търсиш Failed to connect сериал е малко по-горе.
 
търся connect и failed to connect и ми изписва pattern not found :crash:
 
търся connect и failed to connect и ми изписва pattern not found :crash:
Коя версия е main-a? Възможно е и да е пакнат.
 
сложих глобалното ай пи , и пак го показва тоя ерор
main е от на шатер файловете сезон 2 версията май е 1.2.3.0 :Д
 
сложих глобалното ай пи , и пак го показва тоя ерор
main е от на шатер файловете сезон 2 версията май е 1.2.3.0

:bash: :DD

по темата
1. Изтрил си нещо от този пед който ти е показал грешката па може и целия ред да си изтрил замествай само ип-то
2.това си работи неси играй да го пипаш ако ти показва в ГС-то че е свързан CashShop-a не пипай нищо.
3.Отваряш след това използваш Search и търсиш ип-то , маркираш заместваш ако са по-малко цифри в дясно където има букви и цифри то (срещу самия ред с ип-то ще се корегира в червено) слагаш 00 (демек точки) за да покриеш предното ип.
 
сега ми изписва във чат сървара ExDB connect fail i IPto ми , и на конект сървара ми пише горе в дясно join server live OFF .... :censored2:
 
Направи следното:
1. Сложи ГЛОБАЛНОТО ип само в Connect Server-a, на всякъде другаде слагаш 127.0.0.1
1.1 Прегледай дали не си изтрил някаде ""
2. Отвори GameServet.ini там кадето пише ип(127.0.0.1) напиши (local) как то съм го написал.
Ето така да изглежда : DB_SERVER = (local) ; SQL server address
3. Ако имаш пак проблем с Сял-а Качиму сървърпак 3а или 4.

Сяга видях, че позваш друга версия се пак пробвай точка 2.
 
Last edited:
Направи следното:
1. Сложи ГЛОБАЛНОТО ип само в Connect Server-a, на всякъде другаде слагаш 127.0.0.1
1.1 Прегледай дали не си изтрил някаде ""
2. Отвори GameServet.ini там кадето пише ип(127.0.0.1) напиши (local) как то съм го написал.
Ето така да изглежда : DB_SERVER = (local) ; SQL server address
3. Ако имаш пак проблем с Сял-а Качиму сървърпак 3а или 4.

Сяга видях, че позваш друга версия се пак пробвай точка 2.

Той е с рутер и трябва навсякъде да сложи локалното ип само в data>ipconfig.cfg и ConnectServer да сложи глобалното :)
 
не съм с рутер ... ванга
 
Направи следното:
1. Сложи ГЛОБАЛНОТО ип само в Connect Server-a, на всякъде другаде слагаш 127.0.0.1
1.1 Прегледай дали не си изтрил някаде ""
2. Отвори GameServet.ini там кадето пише ип(127.0.0.1) напиши (local) как то съм го написал.
Ето така да изглежда : DB_SERVER = (local) ; SQL server address
3. Ако имаш пак проблем с Сял-а Качиму сървърпак 3а или 4.

Сяга видях, че позваш друга версия се пак пробвай точка 2.

неставаако някой който може да ми помогне да пише по скайп (doh)