[Help] Проблем

dDosgwapo

Banned
Joined
Apr 29, 2011
Messages
201
Reaction score
288
Bсичко ми върви добре. Пробвал съм да стартирам сървъра с 127.0.0.1, localhost и моето ип и всичко е наред но като влизам в клиента, веднага ме дисква, проверих ГС и КС и си работят нормално, някаква идея ?
Използвам файловете на DarkMaster 99b с клиент на Linkos, пробвал съм и с файловете на Linkos и пак ми дава същият проблем ... ;x
 
Дали случайно има Checksum на тези файлове който да е активиран, дали не си пропуснал някое IP, парола или да си объркал къде да поставиш локалното и къде глобалното си IP, сменяш ли IP и Serial в main.exe, ако да правиш ли го правилно, с коя програма го направи, ако ползваш Router оправил ли си портовете + изключенията във Firewall, ако нищо от това не ти помогне, можеш и на доставчика си да звъннеш да ти предостави статичен IP адрес при мен стана по този начин, но и нямах такъв проблем преди това, просто другите не можеха да се свръзват, но съм чувал, че понякога другите могат, а ти самия не можеш така че ако можеш намери и някой който да опита :p
 
помощ момощ няма ли е ...

Промени всички IP адреси на 127.0.0.1 с изключение на това в конфигурационния файл на Connect Server-a (CS). Там трябва да сложиш или локалното си IP ако ще го тестваш офлайн (пример: 192.168.1.30) или глобалното си IP, където портове 44405 и 55901 трябва да са отворени. Проблема ти няма нищо общо с CheckSum и т.н. Успех.
 
  • Like
Reactions: dDosgwapo
Bсичко ми върви добре. Пробвал съм да стартирам сървъра с 127.0.0.1, localhost и моето ип и всичко е наред но като влизам в клиента, веднага ме дисква, проверих ГС и КС и си работят нормално, някаква идея ?
Използвам файловете на DarkMaster 99b с клиент на Linkos, пробвал съм и с файловете на Linkos и пак ми дава същият проблем ... ;x


Проблема е само един зад клавиатурния (xax) (xax)
бъзикам се :Д
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Пробвах и пак същият проблем, мисля че е проблем от рутера ... от както ми го смениха имам тия проблеми с предишният ги нямах
 
@dDosgwapo направи каквото ти казах обади им се и им кажи да ти сложат статичен IP адрес, при мен имаше друг проблем, че не пускаше други да се свързват след като си резервирах статичния адрес нямам проблеми :)

P.S - Някои main.exe не могат да се редактират с програми като Main Edit и др..
Имай го в предвид и винаги използвай HEX Editor просто за всеки случай. :)
 
  • Like
Reactions: dDosgwapo
Ам аз сървър не искам да пускам скоро време а само да тествам и да го балансирам както ми харесва. Файловете работят както трябва, проблема ми е, като вляза в клиента, веднага ме дисква, ако знаеш как да го оправя и да ми работи само на мен...
 
Ами това което каза AnnOps по-нагоре трябва да ти свърши работа (y)
 
благодаря и на двама ви, сървъра и клиента сега ми работят перфектно :p