[Help] Проблем с MuServer S3 E1

fen930

Member
Joined
Jun 15, 2009
Messages
64
Reaction score
15
Здравейте . Имам следния проблем с фаиловете на DarkMaster Season 3 Episode 1 http://darksteam.net/showthread.php?t=3618 . Първоначално всичко тръгва без грешка, само че като влезна в клиента и си напиша ацц и пасс ми дава, че акаунта ми е невалиден . Всички ИП-та съм заменил, едитнал съм main.exe c hex editor и незнам що се получава така !! :(
Моля помогнете кои с каквото може :):)
Благодаря предварително :)
 
с акаунт на muweb ли се мъчиш да се свържеш... ако да - направи си нов акаунт и пак пробвай :)
 
с акаунт на muweb ли се мъчиш да се свържеш... ако да - направи си нов акаунт и пак пробвай :)

Пробвах и с 1 и с 2 и с 3 и пак не става (doh)
 
и си едитнал и сериал код и ИП в main.exe?
 
и си едитнал и сериал код и ИП в main.exe?

Абсолютно всичко е едитнато с hex editor. Питах един др пич който също ги ползва тези фаилове ама некои друг му ги е фихнал щото и той е имал същия проблем и не помни кфо точно са правили . Аз мисля че от фаиловете нещо не иска да се свъже с базата само че нямам никфи ерори и мн ме учудва до сега никога не ми се е случвало подобно нещо!!
Апък и Датабазите са си точни щото пускам друг сървар и влизам в него апък в този инжалид акаунт . :(
 
изтрии си акаунтите... след това сложи JoinServer с включен MD5 и пробвай !
ако не стане и така пак изтрии си акаунта , но този път сложи JoinServer без MD5 :)

П.С: Погледнах файловете на ДаркМастър, JoinServer-a работи без MD5, така първо сложи JoinServer с MD5. Прикачил съм ти двата вида JoinServer !
 

Attachments

  • JoinServer MD5.rar
    289.5 KB · Views: 13
  • JoinServer NonMD5.rar
    287.9 KB · Views: 8
Last edited:
изтрии си акаунтите... след това сложи JoinServer с включен MD5 и пробвай !
ако не стане и така пак изтрии си акаунта , но този път сложи JoinServer без MD5 :)

П.С: Погледнах файловете на ДаркМастър, JoinServer-a работи без MD5, така първо сложи JoinServer с MD5.

ОК ще пробвам дано стане :)
 
изтрии си акаунтите... след това сложи JoinServer с включен MD5 и пробвай !
ако не стане и така пак изтрии си акаунта , но този път сложи JoinServer без MD5 :)

П.С: Погледнах файловете на ДаркМастър, JoinServer-a работи без MD5, така първо сложи JoinServer с MD5. Прикачил съм ти двата вида JoinServer !

Браво бе пич стана благодаря ти много (y)(y)