[Help] Проблем с влизане в MuServer

Balchik

New Member
Joined
Mar 26, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Направих си сървър всичко кажи речи е тип топ , но имам един проблем които доста ме мъчи!И тои е че само аз мога да влизам в серва защо е така некои може ли да помогне?Благодаря Предварително мисля че тук има доста профисионалисти на тема МуОнлайн !
 
или неправилни настройки или нещо блокира сървъра ти
 
или си с рутер... ако е така пиши ми ф скайп ще ти помогна
 
Направих си сървър всичко кажи речи е тип топ , но имам един проблем които доста ме мъчи!И тои е че само аз мога да влизам в серва защо е така некои може ли да помогне?Благодаря Предварително мисля че тук има доста профисионалисти на тема МуОнлайн !

А другите могат ли да влизат ?
 
Направих си сървър всичко кажи речи е тип топ , но имам един проблем които доста ме мъчи!И тои е че само аз мога да влизам в серва защо е така некои може ли да помогне?Благодаря Предварително мисля че тук има доста профисионалисти на тема МуОнлайн !

А другите могат ли да влизат ?

Човека е написал, че само той може ::):

По темата: Ако си с рутер, аз имах същият проблем...решението е в тая тема: http://darksteam.net/showthread.php?t=3333
 
ам може би си им дал локалното ти АЙПИ?
или пък не си настройвал АЙПИ тата правилно.
 
Ako si na po nova versiq i ti pishe You are Disconect For Server vednaga tova e ot EventServer 100% probvai da si zemej ot nekoi fr files koito stavat i iztri tvoite i sloji dr koito bachkat idealno i nema imaj problem shte vari