[Help] Проблем с MSSQL

lekov95

New Member
Joined
Dec 31, 2008
Messages
163
Reaction score
37
Имам проблем при инсталирането на MSSQL като стартирам setup на второто Next ми излиза ето тази грешка :
untitled.JPG - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет
Само не казвайте прочети какво пише - четох.
Ресках, трих, пак инсталирах игрешката е същата.
Даже пробвах с няколко и пак същото.
Ако някой може да ми помогне може и да ми пише на skype : acnapyx95
 
хахаха трябва да си рестартираш компа и да започнеш инсталирането на ново.
 
хахаха трябва да си рестартираш компа и да започнеш инсталирането на ново.

Преди да напишеш това прочете ли какво сам написал ?
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
В : C където си инсталирал преди MSSQL виж дали имаш папка SQLEVAL изтрии я, после провери в C: Program Files / Microsoft SQL Server имаш ли такава папка, ако имаш я изтрии, после в "add remove programs" -а за най сигурно провери имаш ли Microsoft Server 2000 и ако имаш и него деинсталирай, рестартирай ПС и пробвай след това да инсталираш. може деинсталатора да ти се е прецакал и да не я е ънинсталирал правилно знам ли..
 
В : C където си инсталирал преди MSSQL виж дали имаш папка SQLEVAL изтрии я, после провери в C: Program Files / Microsoft SQL Server имаш ли такава папка, ако имаш я изтрии, после в "add remove programs" -а за най сигурно провери имаш ли Microsoft Server 2000 и ако имаш и него деинсталирай, рестартирай ПС и пробвай след това да инсталираш. може деинсталатора да ти се е прецакал и да не я е ънинсталирал правилно знам ли..

Пич и това пробвах нестава ...
 
пробвай веднага след рестарта без да пускаш нищо друго да инсталираш SQL 2000
а и с кой Windows си
 
Личи си че е на XP. Аз имах подобен проблем преди време. Рестартирай компютъра,провери дали SQL Server го има в Start -> Control Panel -> Add/Remove Programs. Ако го има го деинсталираш,рестартираш и опитай да го инсталираш пак.
 
Опитах и това, но за жалост пак не помогна ...
 
пробвай веднага след рестарта без да пускаш нищо друго да инсталираш SQL 2000
а и с кой Windows си

Както каза bass_mania на XP сам.
А отностно предложението ти не се получи ...
 
удари му 1 преинсталация и всичко ще е ок !
 
удари му 1 преинсталация и всичко ще е ок !

Точно това направих и се получи :).
Благодаря на всички все пак.