[Help] Проблем с Log-ването

Archon

New Member
Joined
Apr 13, 2010
Messages
325
Reaction score
25
Значи имам проблеме с логването в сървъра ми .... Аз влизам без проблем , но другите като цъкнат тук Image Hosting, Image Share, Upload Images - PicBG.net - Photos, Pictures, Wallpapers, Albums и им забива за няколко секунди и следва дисконект ..... Ако може някой да помогне да отстраня този проблем и играчите да могат да си влизат в сървъра ще му бъда много благодарен . Мерси предварително :)
 
Аз пък имам този проблем
Потребителите си пишат името и паролата
дават connect и много време им зарежда около 4-5-6 минути
и после влизат като дадът да се логнат със героя си
в игра по същия начин мисли,мисли :mad::mad:

Някой ако има идея да не мисли да казува ^^...
 
Значи имам проблеме с логването в сървъра ми .... Аз влизам без проблем , но другите като цъкнат тук Image Hosting, Image Share, Upload Images - PicBG.net - Photos, Pictures, Wallpapers, Albums и им забива за няколко секунди и следва дисконект ..... Ако може някой да помогне да отстраня този проблем и играчите да могат да си влизат в сървъра ще му бъда много благодарен . Мерси предварително :)


от Windows Firewall трябва да unblock Join Server Game Server Connect Server и ще може да се логват потребителите
 
  • Like
Reactions: Archon
Ок..ще могът да се логват но ще могат и да се
адват итеми което ние искаме да избегнем ? :)
 
от Windows Firewall трябва да unblock Join Server Game Server Connect Server и ще може да се логват потребителите

JoinServer-а може да си седи блокнат, няма да е проблем. Само GameServer-а и ConnectServer.
 
ЗЛАТНИ СТЕЕЕЕЕЕЕ(inlove):bounce8:
 
от Windows Firewall трябва да unblock Join Server Game Server Connect Server и ще може да се логват потребителите
И като махне блок-а на Join Server-а и първият кретен ще се направих на хакер с mensaje pnk ;)