[Help] Проблем с Internet Explorer

Archon

New Member
Joined
Apr 13, 2010
Messages
325
Reaction score
25
Значи имам проблем с сайта ми Welcome to Dead MU : : 97d+99i

Проблема е че примерно когато го отворя с Mozilla всичко си е ОК , но когато го отворя с Internet Explorer всичко е с главата надоло :D . Ако може някой да ми помогне да разреша този проблем ще му бъда много благодарен . Благодаря Предварително :)
 
Значи имам проблем с сайта ми Welcome to Dead MU : : 97d+99i

Проблема е че примерно когато го отворя с Mozilla всичко си е ОК , но когато го отворя с Internet Explorer всичко е с главата надоло :D . Ако може някой да ми помогне да разреша този проблем ще му бъда много благодарен . Благодаря Предварително :)

Най вероятно е от сайта и на мен е така.
 
Значи имам проблем с сайта ми Welcome to Dead MU : : 97d+99i

Проблема е че примерно когато го отворя с Mozilla всичко си е ОК , но когато го отворя с Internet Explorer всичко е с главата надоло :D . Ако може някой да ми помогне да разреша този проблем ще му бъда много благодарен . Благодаря Предварително :)
Да не те ебе, всички дигнаха ръце от него. А решението е мисля дизайна да е в проценти, а не на пиксели о.О ...
 
  • Like
Reactions: Archon
Най вероятно е от сайта и на мен е така.

Знам че е от сайта става вапрос че само с Explorer е така ...
 
Знам че е от сайта става вапрос че само с Explorer е така ...

Не само с IE ами и с други ;) зада го орпавиш си направи наново дизайна самоче го гледай под IE не на mozzila firefox ;)

P.S Между другото под IE нищо не се вижда за т'ва се хващай на работа.
 
ОПРАВЕНО !
 
Last edited:
Кажи как :) За да може ако някой има същият проблем да знае какво е решението му ;)
 
До колкото разбрах в темата за сървъра проблема е решен.
 
Да, но няма да е лошо да напише как е оправил проблема, зада може ако някой има същият да погледне тук и да се оправи вместо да прави същата тема. Не съм ли прав ?