[Help] Проблем с 97d99i !

bonchef

New Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Във всички 97d99i фаилове които съм опитвал ( към 20 ) , всички са с неработещи датасервер1 и датасервер2.Някои ще може ли да ми прати фаилове с работещи датасервер1 и датасервер2 ?!
 
имам ги и аз кво ще получа давате ми 99Ц+ и ти давам тази сделка или не ?
 
McLuboslav аз ти давам без бъгове и ти ми даваш без бъгове :) ако не е без бъгове никои нищо не печели
 
дали са неработещи или само при теб не работят
 
то тука има 97д+99и май при тебе е проблема ако и при сървър файловете на даркс теам не ти работат !!
 
Пич в тебе е проблема аз съм с файловете на дарк стеам и нямам проблеми..
 
всичко е ОК обаче :wait:
1во. Искам да отида сменя експа отиам в D:\MuServer\data--->commonserver и при експа пипа напромер 250 обаче експа си остаа мн нз оба4е дига от 1 чодовище лвл т.е. нищо не е променено.(ве4е си го упраих)

2ро. Искам да направя макс реса да е 84 оба4е нали стана 84 рес и то ми го реска пак и ставам 85 рес и нз това дали е от сървър файловете или от самия сайт и ако е от самия сайт ако може някой да ми прати по хубав,ако може и с защити от хакери. :)

3то.(т'ва не е мн важно но ако някои може да го направи пак ще съм му мн благодарен)намерих тука 1 web shop от този сайт всъщност :) обаче нз как да го пусна.Ако някой може да ми каже как става ПЛС :)


4то.Как се правят дъпки с МонстерЕдитор





АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ЩЕ СЪМ МУ СУПЕР БЛАГОДАРЕН.Това ми е 2рия сървър.който отварям и пак не разбирам мн(1 фр помогна де ).Мерси Много.
 
Last edited:
Досега не съм виждал 97д да не работи датасървър-а .... 100 % някаде бъркаш нещо прочети Guide-a как се прави сървър на 97д.... в DarksTeam си има 2 вида файлове 97д и работят идеално... бил съм с тях повече от месец :)

http://darksteam.net/showthread.php?t=26

Ето ти и Файлове,които са със /post команда
 
о мерси мн човек т'ва и на мене ще ми свърши перфектна работа :p
 
братле в теб е проблема... на сървар на му като прави 1 фр му дааше ерор но после нз как но му го опраих и си работи...