[Help] Проблем с цс-а

MaZaRa7

New Member
Joined
Apr 27, 2010
Messages
251
Reaction score
22
Значи прейнсталирах си комютъра и всичките глупости.. сложил съм драйвари въпреки ,че уйн 7цата си ги има и като влезна в цс някакви черти прелитат немога да разбра защо..? В всички едитиони е така..
И при опит да ви направя скрийн шот не излизат на снимката... незнам давайте идей Windows7 64bit :) П.С преди прейнстала немах проблеми!
 
Може и да бъркам, но да не е от 64 битовата ОС?
 
Не е от 64битовата система,но аз съм длъжен да отбележа..
Иначе, от CS до CS има голями разлики всеки различно върви.. сега ще пробваме на пафата и ще дам резултата!

Не е от едитионите ... не става и с перфект... :(
Явно нещо от резолюцийте или някакви драйвари на видеото нз.. въпреки ,че щом върви на OpenGL нямам идей..
 
Last edited:
Мен ми се оправи след инсталирането на драйвъри-те. Пробвай с тях, ама най-добре снимай с телефон или апарат какво ти се показва на монитора.
 
ас пък съм с уин 7 и мишката ми се мърда мн гадно едно плавно такова :x
 
camper
кажи ми скаип. или ме намери skype: kulturista_925
да се разберем за "хостер"
 
знам как се оправя този проблем но няма да ти помогна защото и вие не ми помогнахте когато имах нужда се пак сме Българи трябва да си правим гадно
 
Сложи си други драйвери понеже 7мицата понякога слага погрешни или повредени драйвери... :) Може и от това да е :)
 
Инсталирай си последно-излязлите nVidia драйвери и ще се оправи.
 
Инсталирай си последно-излязлите nVidia драйвери и ще се оправи.

Също така си настрой от опцийте на Counter-Strike 1.6 (Video) - Render -> OpenGL
3020908B.jpg