[Help] Проблем с файловете на DarkMaster 97d99i Beta 13

bombing

New Member
Joined
Jun 24, 2009
Messages
27
Reaction score
1
Здравейте!
Първо искам да се извиня за спама затова,че пускам 2 теми една след друга.Значи към проблема сложих файловете на ДаркМастър 97д бета 13 и ми дава таз грешка http://www.prikachi.com/images/47/3258047c.jpg взех снимката пт друг потребител,на който не беше отговорено в темата,затова моля да ми помогнете.Също така искам да кажа,че като влезна в сървъра и не ми показва конект и т.н само си стои.Смених серияла и версията на main.exe..
Благодаря!
 
open data/commonserver.cfg find this EventChipServerConnect = 1 and make it EventChipServerConnect = 0
 
  • Like
Reactions: s7amb370
Благодаря,свърши ми чудна работа!
А сега остана да оправя това,че съм сменил на всякъде ClientExeVersion = 0.97.04 и ClientExeSerial = SoyaAK49hAtEmP55 и пак като логна ми дава дисконектед (speechless) Благодаря!
 
Last edited:
Пробвай с хекс едитор да оправиш мейн.ексе :)
 
MuServer\CS\Data\BoR_ServerList.dat виж дали тук си сменил Ип-то и по другите файлове също виж !! Аз не бях сменил в този файл Ип-то и ми даваше "Disconnect"
 
Значи до Злото аз не съм с този КС.Разархивирах на ново клиента,адднах сървъра в листа и влизам-нищо не ми изписва.Ако някой има възможност да провери през програма какво става, ще съм много благодарен!
 
Значи до Злото аз не съм с този КС.Разархивирах на ново клиента,адднах сървъра в листа и влизам-нищо не ми изписва.Ако някой има възможност да провери през програма какво става, ще съм много благодарен!

едитни майн-а с твоя сериал и ИП