[Help] Проблем с сайта на Bupyc

aLeRgIcHeN

New Member
Joined
Nov 22, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Значи имам проблем когато някой си адва статс им ги слага само на Strenght ... Как мога да го оправя ? Не всеки път става така !
:doh:
 
Не съм запознат с проблема , ще го разгледам по късно
 
Аз сам много доволен от саита на Вурус :) аз сам сас него и е супер ;) ;)
 
Аз съм много доволен от саита на Вурус аз сам сас него и е супер

ааа саита ли :d:d:d а не мислиш ли че е САЙТА ?
 
Last edited:
Аз сам много доволен от саита на Вурус аз сам сас него и е супер

ааа саита ли :d:d:d а не мислиш ли че е САЙТА ?

А не мислите ли че се пише "сЪм" и "сЪс" ?
 
Last edited:
Моя грешка както знаеш ... А то е точно над Ъ
 
ааа саита ли :d:d:d а не мислиш ли , че е САЙТА ?

Неможе да се започва с малка буква в началото на изречението. След "а" се поставя запетая, а ако си искал да започнеш ново изречение се започва с голяма буква.


А не мислите ли че се пише "сЪм" и "сЪс" ?

След "че" , "но" , "а" , "защото" , "когато" и т.н. се поставя запетая.


Моя грешка както знаеш ... А то е точно над Ъ

След "както" се поставя запетая, а друг е въпросът ,че в изречението ти няма абсолютно никакъв смисал.
 
Неможе да се започва с малка буква в началото на изречението. След "а" се поставя запетая, а ако си искал да започнеш ново изречение се започва с голяма буква.




След "че" , "но" , "а" , "защото" , "когато" и т.н. се поставя запетая.




След "както" се поставя запетая, а друг е въпросът ,че в изречението ти няма абсолютно никакъв смисал.
ти па да не си пазителя на бг езика ?
 
Неможе да се започва с малка буква в началото на изречението. След "а" се поставя запетая, а ако си искал да започнеш ново изречение се започва с голяма буква.




След "че" , "но" , "а" , "защото" , "когато" и т.н. се поставя запетая.




След "както" се поставя запетая, а друг е въпросът ,че в изречението ти няма абсолютно никакъв смисал.

В грешка си преди "че" ,"но" и "а" се поставя запетаята,но стига толкова спам из темата
 
В грешка си преди "че" ,"но" и "а" се поставя запетаята,но стига толкова спам из темата

Последен път:


Е ,че аз к'во съм написал бе мамка му ?!
 
Да ви имам грешките ::d:
 
Не е моя работа да ви казвам а, за някои от ДарксТеам.Но това ли е мястот да си казвате грешките?? Само Спамите На Човека Темата.