[Help] Проблем с регистрациите

4o4i

New Member
Joined
Jan 28, 2012
Messages
5
Reaction score
0
Може ли някой да ми каже как се оправя това с регистрациите?Като се опитам да се регна от сайта ми излиза това : Parse error: parse error in c:\program files\easyphp1-8\www\modules\doregister.php on line 61
Качих сървъра, пуснах го, качих си сайта, друго трябва ли да правя нещо по специално за да станат регистрациите ?
 
Може ли някой да ми каже как се оправя това с регистрациите?Като се опитам да се регна от сайта ми излиза това : Parse error: parse error in c:\program files\easyphp1-8\www\modules\doregister.php on line 61
Качих сървъра, пуснах го, качих си сайта, друго трябва ли да правя нещо по специално за да станат регистрациите ?

Явно има някаква грешка в кодът. Прикачи файла за да разберем от къде може да е, все пак не сме гадатели :)
 
Явно има някаква грешка в кодът. Прикачи файла за да разберем от къде може да е, все пак не сме гадатели :)
Оправих този проблем, вече всичко е ток :) Ако може сега някой да ми обясни как да едитна самите нещта(имам предвид като тръгне играта от лаунчъра да не ми излиза (Server) ами името на МУ-то ми;вътре да мога да едитвам съобщенията които излизат като например Welcome to QIOWEVHQ MU!)
 
DATA>LOCAL>TEXT.BMD

С едитора по долу ;):
 

Attachments

  • BMD Editor.rar
    712.2 KB · Views: 1
  • Like
Reactions: 4o4i
А някои други текстове са в MuServer -> Data , файлът се казва message_chs.wtf, можеш да ги промениш чрез WTF editor които съм прекачил по-долу:
 

Attachments

  • WTF editor.rar
    942.7 KB · Views: 2