[Help] Проблем с влизането в сървъри

heda

New Member
Joined
Feb 18, 2010
Messages
158
Reaction score
15
ако някой може да ми помогне ще сам му много благодарен значи проблема ми е следния пиша ИП в адд сървърс и не става да вляза дава го нот респолдинг пробвах чрез коннект в конзолата пак същото явно трябват някакви настроики на нета плс помогнете не е от цс-а пробвах с над 5-6 цс-а инфо:също така немога да ползвам програми като teamviever teamspeak дава ми и при тях еррор от сорта "Only lan connection are possible"
 
Прилича ми на защитна стена. Пробвай да изключиш защитната стена на ОС или ако си с рутер на него..
 
имам проблем друг ся немога да играя на друга графика освен Софтуер искам опенГЛ мамка му :mad: теглих дривери за видео картата но пак нестава плс помогнете
 
някои може ли да ми помогне и да ми даде линк от де да сваля видео дривери?
 
ако някой може да ми помогне ще сам му много благодарен значи проблема ми е следния пиша ИП в адд сървърс и не става да вляза дава го нот респолдинг пробвах чрез коннект в конзолата пак същото явно трябват някакви настроики на нета плс помогнете не е от цс-а пробвах с над 5-6 цс-а инфо:също така немога да ползвам програми като teamviever teamspeak дава ми и при тях еррор от сорта "Only lan connection are possible"

Здравей, когато отвориш TeamWeaver отиди на Advenced Options, и провери дали не си маркирал опцията “LAN Connections only”. Колкото до проблема ти с играта Counter-Strike, понякога когато се опитваш да играеш и имаш включен FireWall net връзката към сървъра се скапва - пробвай да спреш защитната стена и провери дали има нещо ново. Също така ще те помоля да дадеш повече информация, коя версия на играта използваш, откъде я сваляш, ако обичаш предостави и една снимка с грешката.