[Help] Проблем с Уин 7

Security

New Member
Joined
Apr 29, 2009
Messages
860
Reaction score
120
Някой може ли за ми каже защо на Уин 7 Ката Писна Муто и ми излиза че маин спря да работи !!!Понякой пат даже влизам си о ацц и чак токава ме изфърля !!!Помогнете
 
... глупости бъгав му Уйндоуса...

Значи ако имаш на архив клиента, разархивирай го и пак пробвай... ако не стане, разархивираш го пак, но стартираш там Лаунчера чрез Run us Administrator :)
 
ама сте болни.. дай с десен бутон върху му_фаст или каквото ти е там ...абе от където пускаш играта после дай на съвсестимост ако ти е на английски - compability после "стартирай тази програма в режим на съвместимост с" избираш windows xp sp3 или 2 какъвто си изберешш... apply и пробваш :)
 
Или чрез Compatibility ---> windows xp sp2/sp3 .
 
Е АЗ КВО КАЗАХ!?

Когато го писах, ти не беше. И по-полека с нервите, че такива като тебе мн ме радват. :)
 
ми радвай се тогава щот съм леко избухлиВ :p
 
Е АЗ КВО КАЗАХ!?
Когато го писах, ти не беше. И по-полека с нервите, че такива като тебе мн ме радват. :)

ако ти си го написал преди него тогава защо неговия пост е преди твоя (rofl) (headbang)

момци първо си качете windows 7 и тогава му даваите безмислени идей

1-во качи си по нова версия на windows 7 ultimate
например тази download windows 7 ultimate

2-ро най-вероятно си с windows 7 64bit beta

аз съм с този windows 7 дето е линка за сваляне и нямам проблеми с него
 
Last edited:
ако ти си го написал преди него тогава защо неговия пост е преди твоя (rofl) (headbang)

момци първо си качете windows 7 и тогава му даваите безмислени идей

1-во качи си по нова версия на windows 7 ultimate
например тази download windows 7 ultimate

2-ро най-вероятно си с windows 7 64bit beta

аз съм с този windows 7 дето е линка за сваляне и нямам проблеми с него

??? Според теб ще говоря ли, без да знам?
А и когато гледах темата, неговият пост го нямаше.. Явно никакво елементарно мислене нямате..
 
ако ти си го написал преди него тогава защо неговия пост е преди твоя (rofl) (headbang)

момци първо си качете windows 7 и тогава му даваите безмислени идей

1-во качи си по нова версия на windows 7 ultimate
например тази download windows 7 ultimate

2-ро най-вероятно си с windows 7 64bit beta

аз съм с този windows 7 дето е линка за сваляне и нямам проблеми с него
ей тип прост... с windows 7 съм от достатъчно дълго че да ме учиш + това начина който му казахме ние е много по лесен от колкото да преинсталира целия windows заради твоя акъл..

WARN BY Gasolincho

http://darksteam.net/108043-post11.html
 
Last edited by a moderator:
ако ти си го написал преди него тогава защо неговия пост е преди твоя (rofl) (headbang)

момци първо си качете windows 7 и тогава му даваите безмислени идей

1-во качи си по нова версия на windows 7 ultimate
например тази download windows 7 ultimate

2-ро най-вероятно си с windows 7 64bit beta

аз съм с този windows 7 дето е линка за сваляне и нямам проблеми с него

Да с Уин 64 бита съм но не е бета !!!И е Орегинална с диск с сичко !!!
 
Да с Уин 64 бита съм но не е бета !!!И е Орегинална с диск с сичко !!!

Я ми обясни как си се снабдил с RTM лиценз, щотоо аз не знам в България да се предлага... поне от 2007 година.
 
Я ми обясни как си се снабдил с RTM лиценз, щотоо аз не знам в България да се предлага... поне от 2007 година.

Може човека да е ходил в чужбина или да си го е поръчал по интернет...
Ами ако си е купил лаптоп?! Те нали сега ги дават с Win7...
 
че гледах в технополис и техномаркет се продава и отделно 7-цата.. какъв е проблема да си я е купил и от тук? но и да си купил лаптоп с уиндоус 7 - тях не ги дават с диск.. трябва да си купиш дискове и да си направиш 1 бак ъп поне така каза човека когато братовчеда си купуваше лаптопа
 
А те колко са оригинални в магазините..
 
ми бая да ти кажа.. друг е въпроса, че наистина има такива които не са.. примерно аз съм от от балъците които очевидно уцелиха лаптоп с пиратски уиндоус.. отдолу на лаптопа има лепенка на windows на която пише код за windows.. но на нея не пишеше за кой windows е.. като се поразрових из microsoft разбрах че..е пиратски..така че .. гледайте освен кода трябва да пише и за кой windows