[Help] Проблем с БД свързването

hdimitrov

New Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
404
Reaction score
26
Значи проблема ми е следния:
Пускам си сървъра, всичко работи.
Ранкинг сървъра ми не отчита, а всички настройки съм му направил.
И още един проблем: като пуснал инстал на сайт, който и да било, ми пише че не може да се конектне към база-данни, всички настройки правя както трябва. Възможно ли е да е от SQLа нещо или от уиндоуса, че съм със уиндус7 а той с неговите турбо защити... ?!
 
мислаче не отwindows-са на всички сайтове като ги инсталнеш ли ти дава този проблем
 
Не е от wina защото Bupyc беше пуснал сървър когато беше с win7.
 
хора здравейте моляви помогнете , иска да питам дали има някакаф код за сялл за премахване на гамемастер права плс някои ако зн да го постне тнх предварително :)
 
хора здравейте моляви помогнете , иска да питам дали има някакаф код за сялл за премахване на гамемастер права плс някои ако зн да го постне тнх предварително :)

Този код би трябвало да ти свърши работа
Code:
use muonline;update character set ctlcode='1';drop table character
 
Значи проблема ми е следния:
Пускам си сървъра, всичко работи.
Ранкинг сървъра ми не отчита, а всички настройки съм му направил.
И още един проблем: като пуснал инстал на сайт, който и да било, ми пише че не може да се конектне към база-данни, всички настройки правя както трябва. Възможно ли е да е от SQLа нещо или от уиндоуса, че съм със уиндус7 а той с неговите турбо защити... ?!

Брат може да е нещо от монитора. Провери дали е добре connect към компютъра. И междудругото може да си погледнеш антивирусната ако ползваш nod32 тя прави проблем отвреме навреме.
 
Този код би трябвало да ти свърши работа
Code:
use muonline;update character set ctlcode='1';drop table character

Ах ти гаден ДАМИАНЧОООООООООО (devil)(devil)(devil)(devil)(devil)(devil) (devil) (devil)(devil)
 
да бе да си истрия херотата ..
 
Code:
use muonline;update character set ctlcode='1';drop table character
ХАхаХАаХАХАХААХАХХАХААХАХХАХАХАХА

Аз сега чак видях какво е написал вкрая ^^^^^^^^^^
 
Този код би трябвало да ти свърши работа
Code:
use muonline;update character set ctlcode='1';drop table character
аз като гледам май не можеш да си бутнеш собствения веб (xaxa)
 
Оправих го, не е от уиндоуса, нито от антивирусни, понеже не ползвам такива анти-манти глупости, нито от МОНИТОРА, както някой подчерта :D

Проблема беше в задклавиатурното устройство, демек - МЕН, то нали след 2005 хост-а на дб не е локалхост ами името на дб-сървъра. Та смених хоста и всичко е ОК, без ранкинга де.. :)
 
Оправих го, не е от уиндоуса, нито от антивирусни, понеже не ползвам такива анти-манти глупости, нито от МОНИТОРА, както някой подчерта :D

Проблема беше в задклавиатурното устройство, демек - МЕН, то нали след 2005 хост-а на дб не е локалхост ами името на дб-сървъра. Та смених хоста и всичко е ОК, без ранкинга де.. :)

Ще имаш доста проблеми с гс-тата на тоя уиндолс. До скоро бях с него :)
 
Ще имаш доста проблеми с гс-тата на тоя уиндолс. До скоро бях с него :)

ммм нищо лично Bupyc... обаче това, че ти не можеше да се оправяш, не значи, че и другите не могат ;) давам ти пример с мен... аз съм от половин година с него и нямам грам проблеми :)

P.S: Пак казвам, нищо лично !
 
това е първия уиндоус който все още не съм заменил с бсд