[Help] Проблем със скрипт за кредити

Ba3KaTA

New Member
Joined
Mar 3, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Имам проблем със скрипта за добавяне на кредити на mobio. Преинсталирах SQL-a с версия 2008 R2 и започна да прави проблем. Преди това със SQL 2000 нямах проблеми. Моля за малко помощ. Ето и скрипта.
<?PHP

function mssql_real_escape_string($str) { return str_replace("'","''",$str); }



$item = mssql_real_escape_string($_REQUEST["item"]);
$fromnum = mssql_real_escape_string($_REQUEST["fromnum"]);
$extid = mssql_real_escape_string($_REQUEST["extid"]);

$mobio_remote_addrs = array("87.120.176.216", "194.12.244.114");

$servID = 11649;

$db_serv = '127.0.0.1';
$db_user = 'sa';
$db_pass = 'VT6101Ba3KaTa';
$db_name = 'MuOnline';
$credits_to_add = '400';

if(in_array($_SERVER['REMOTE_ADDR'], $mobio_remote_addrs)) {

$sms_reply = 'Greshka. Spazvaite to4no instrukciite';
$conn = mssql_connect($db_serv, $db_user, $db_pass);
if($conn) {
mssql_select_db($db_name);
$res = mssql_query("SELECT credits FROM MEMB_CREDITS WHERE memb___id='$item'");
if(mssql_num_rows($res)>0) {
mssql_query("UPDATE MEMB_CREDITS SET credits=credits+'$credits_to_add' WHERE memb___id='$item'");
}else{
mssql_query("INSERT INTO MEMB_CREDITS (memb___id, credits) VALUES('$item', '$credits_to_add')");
}

$res = mssql_query("SELECT credits FROM MEMB_CREDITS WHERE memb___id='$item'");
if(mssql_num_rows($res)>0) {
$row = mssql_fetch_row($res);
$sms_reply = "Vie uspeshno zakupihte 400 credits. V momenta vie imate {$row[0]} credits.";
}

}
file("http://mobio.bg/paynotify/pnsendsms.php?servID=$servID&tonum=$fromnum&extid=$extid&message=".urlencode($sms_reply));
}
?>
 
Имам проблем със скрипта за добавяне на кредити на mobio. Преинсталирах SQL-a с версия 2008 R2 и започна да прави проблем. Преди това със SQL 2000 нямах проблеми. Моля за малко помощ. Ето и скрипта.

Аз имах проблем също със 2000 и със 2008!
Просто този скрипт се настройва много трудно, колко ли не четох в нета колко ли не търсих, колоко ли не опити и нищо!

Препоръчвам ти ей този скрипт Цък Аз си го подкарах но има няколко уловки вътре ако неможеж драсни ми във скайп и ще ти помогна :) Но имам 1 бъгче със тоя скрипт един акаунт без име има много кредити и като дам рефреш стават още повече, но това да нете бърка :)