[Help] Пробелем с Connect

FreezA

New Member
Joined
Jan 23, 2009
Messages
56
Reaction score
0
99b Bugless [1.0m] та проблема е следния: сървъра работи сайта също,сайта си го отварям,но други неможе да го отвори като река да вляза с клиента стигаме до въвеждане на ацц и пас,но с много чакане пишем ацц и пас,но неможем да влезем,ако някой има идея какво може да е да помогне съм благодарен ;)
 
99b Bugless [1.0m] та проблема е следния: сървъра работи сайта също,сайта си го отварям,но други неможе да го отвори като река да вляза с клиента стигаме до въвеждане на ацц и пас,но с много чакане пишем ацц и пас,но неможем да влезем,ако някой има идея какво може да е да помогне съм благодарен ;)

Оправи си firewall. Проблема дето стигаш с ацц и пас го имам същия но мойто е през няколко часа. Пиши ми в скайп ще ти помогна с квото мога
 
в firewall всичко е управено няма забрана дори е изключен,но пак немога да вляза нито аз нидо други човек,чудехсе дали портовете дали несам затворени,но от доставчика ми казаха,че притях не затварят портове :x
 
Пробвай да излючиш md5 и пак пробвай :)
 
99b Bugless [1.0m] та проблема е следния: сървъра работи сайта също,сайта си го отварям,но други неможе да го отвори като река да вляза с клиента стигаме до въвеждане на ацц и пас,но с много чакане пишем ацц и пас,но неможем да влезем,ако някой има идея какво може да е да помогне съм благодарен ;)

И сайта ли немогат да ти отворят ?
 
дам,а портовете са ми отворени