Преебан HP Compaq 6715s

Абе имам тука един лаптоп който исках да му преинстална уиндоуса обаче само се резключваше.Чудих се от кво е тва и реших да ъпдейтна БИОСА и посредата на ъпдейта на биоса лаптопа угасна пак и повече не се включи смис свети лампичката и дава черен екран.Нз що само се изключваше лаптопа от нищото батерията беше пълна кабела беше пуснат ама въпреки сичко угасна докато ъпдейтвах биоса. Какво да правя?

Сервиз.
 
  • Like
Reactions: bulletproof47
тва ясно и затва търсех друго ре6ение
 
тва ясно и затва търсех друго ре6ение

Няма защо да рискуваш да си преебеш лаптопа.
За това има хора ,които се грижат за компютрите.
 
Няма защо да рискуваш да си преебеш лаптопа.
За това има хора ,които се грижат за компютрите.

+1

Няма начин ... Трябва да го да го извадят и да го пренапишат ... дано не ти земат повече от 50 лв :)
Вероятно е да е DEAD!

EDIT:
не искам отговори от сорта на "ВОДИ ГО НА СЕРВИЗ" - еми хвърляйго :)
Или ново дъно! ~ 200 лв :p
 
Last edited:
Да извади батерията на БИОСА и после пак я връща и install-ва на ново BIOS Driver :)
 
Да извади батерията на БИОСА и после пак я връща и install-ва на ново BIOS Driver :)

И аз тамън тва щях да кажа :Д
 
Със какъва ОС е бил като си го зел ?
 
ще пробвам и ще ви кажа дали става мерси много.
 
Да извади батерията на БИОСА и после пак я връща и install-ва на ново BIOS Driver :)

Той ти казва, че биоса е прецакан не е написан целия ... Като махне батерята какво ще стане нищо!...
" угасна докато ъпдейтвах биоса"
 
Той ти казва, че биоса е прецакан не е написан целия ... Като махне батерята какво ще стане нищо!...
" угасна докато ъпдейтвах биоса"

Начи... имам чувството, че си леко изоставил книгите.... ;(
Когато махнеш батерията на какъвто и вид компютър автоматично всички настройки се губят + БИОС-а се изтрива..., тоест ако може да направиш лека връзка с горния ми пост и неговия, ще разбереш, че трябва да махне батерията след това да я сложи пак и ДА ПРЕИНСТАЛИРА БИОС ДРАЙВЪРИТЕ ОТНОВО..., Capish?? (sun)
 
не е верно биос не се губи аз на моя комп го оувърклоквам и чекто вада батерията уви тука нищо не става с лаптопа.Пробвах пак същото...
 
не е верно биос не се губи аз на моя комп го оувърклоквам и чекто вада батерията уви тука нищо не става с лаптопа.Пробвах пак същото...

Еми пренапиши си БИОС-а не е толкова сложно :) и стига прави Ъпдейт-и на БИОС-а... както е направен така трябва да бъде!(headbang)
 
Еми пренапиши си БИОС-а не е толкова сложно и стига прави Ъпдейт-и на БИОС-а... както е направен така трябва да бъде!
kak
 
btw казаха че биос не се рефлашва на лаптоп и го продадохме на части... :D