[Help] Помощ за webshop

pronto

New Member
Joined
Jun 23, 2008
Messages
16
Reaction score
1
[help]Помощ за webshop

Когато влизана в www.saita/webshop/install ми излиза това от какво е



Verifying required extensions:OK

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Line 1: Incorrect syntax near ';'. (severity 15) in D:\AppServ\www\webshop\install\index.php on line 25

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in D:\AppServ\www\webshop\install\index.php on line 25
Line 1: Incorrect syntax near ';'.



25-ти ред е това:mssql_query("use ".$sqldb.";") or die(mssql_get_last_message());



С appserv 2.5.9 съм!!


Сървара е на S3 ep1



И ако някои обясни след като го подкарам от каде се настроива по колко кредита да дава на смс и номера на който да се изпращат смссите


Благодаря!!
 
Last edited:

Stifi

New Member
Joined
Jun 5, 2008
Messages
175
Reaction score
11
Требе сам да си го инсталираш. А не да разчиташ на инстала му.
Влез в - "Enterprise Manager -> Microsoft SQL Servers -> SQL Server Group -> (local)(Windows NT) DataBases-> MuOnline " В менюто горе избираш "Tools -> "SQL Query Analyzer" И пишеш SQL кодовете там.
"Install/create_proc.sql" , "install/create_tables.sql" , "install/webshop.sql" , "upgrade/005.sql" , "upgrade/006.sql" , "upgrade/007" , "upgrade/009.sql" .

И няма да имаш грешки аз винаги така го правя.. за по сигорно и всичките файлове които ти казах ги слагаш в "SQL Query Analyzer"
Дано да си ме разбрал.


Направи така и няма да имаш проблеми.. :cheezy:
 

pronto

New Member
Joined
Jun 23, 2008
Messages
16
Reaction score
1
Ок това мисля че стана а от каде се настроива номера за смс-сите и по колко кредита да дажа на смс

и да попитам защото до са не сам работил с webshop

вапроса може да е тъп не се смеите много:

това работи с система за плащане като http://www.wisdom.bg/

там ли трябва да се регна или бъркам


Не е станало като импортна сичките по този начин
и в всички категории за итеми итемит се махат

и там кадет пише броиката на итемите в категорията

надписа става:all item is baned


това става след импортването на този докомент: create_tables.sql

а ако не го импортна има итеми в категориите обаче като тръгна да си слагам някои итем в acc ми изписва:Нямате свободно място за да ви бъде добавен този предмет


Моля помощ!!
 
Last edited: