[Help] Помогнете ми

Cooh

New Member
Joined
Oct 11, 2008
Messages
29
Reaction score
0
здравейте на всички...
имам следния проблем с играта.. когато влезна и почна да играя запoчва да ми забива като вървя и бързината с която ходя се увеличава.. (speechless)
незнам от какво може да е това .. компа ми е нов и не е от него... не сам само аз с тоя проблем и ще бъда благодарен ако някои ми каже ква е причната за това :eh:

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО... :)
 
напиши в конзолата fps_max 101 и fps_modem 101 защото ако не ползваш
на някой играч CFG-то default:fps_max 72 fps_modem 0.0 и от там може да ти лагва
също така напиши и в конзолата rate:25000 и би трябвало проблемът ти да изчезне!
 
за съжеление нестава ;(
 
може да е от сървъра, ако ти лагва така че играеш "на кадри" сигурно е от сървъра с колко ПИНГ си ?
 
човек пиша тея неща ,които neznaen ми каза и пинга ми става 800 ,но по принцип не играя в един сървар и нямам лаг ...
просто нямам представа от какво може да е ... ;[
 
човек пиша тея неща ,които neznaen ми каза и пинга ми става 800 ,но по принцип не играя в един сървар и нямам лаг ...
просто нямам представа от какво може да е ... ;[

А на lan пак ли е така?
 
Ctrl+alt+dellete > Process > Търсих exe-то на играта > десен бутон > Set Priority > Real Time > yes > GG :)
 
тези неща които съм ти ги написал за rate 25000,fps_max 101,fps_modem 101
не трябва да имаш никъкви проблеми но след като пак имаш същият проблем
е нещо от компа ти!
 
тези неща които съм ти ги написал за rate 25000,fps_max 101,fps_modem 101
не трябва да имаш никъкви проблеми но след като пак имаш същият проблем
е нещо от компа ти!

btw след като написах тея неща които ми каза толкова лагг имах ,че не можех да мръдна...

ако е от компа кажете кфо може да му се е прецакъло
 
или ти е от нета щом имаш 800 ping или е от компа.. направи ли това което ти каза Bupyc ? ?? направи го макар и да е само за сървъри....а другото пробвай да изтеглиш Cs-sa от замунда Counter Strike Perfekt Edition.. аз сам с него и нямам никфи проблеми дори че компа ми е от на баба ми времето :D:D
 
или ти е от нета щом имаш 800 ping или е от компа.. направи ли това което ти каза Bupyc ? ?? направи го макар и да е само за сървъри....а другото пробвай да изтеглиш Cs-sa от замунда Counter Strike Perfekt Edition.. аз сам с него и нямам никфи проблеми дори че компа ми е от на баба ми времето :D:D

тва което Вирус написа го направих,но нямаше промяна... :headbang:
 
може да е от видео картата и аз имах такъв проблем но се опрай с нова видео карта :d
 
хъммм да може и да е от видео картата... но според мен не е от нея защото Cs-sa може и да се играе и с 64 мг карта... може да е от процесора или от рамта .. провери си захранването.. или охлаждането да не нагрява много ...
 
хъммм да може и да е от видео картата... но според мен не е от нея защото cs-sa може и да се играе и с 64 мг карта... може да е от процесора или от рамта .. провери си захранването.. или охлаждането да не нагрява много ...

А 6то да не е от някакви драйвари (think) може тва да е проблема...
 
А 6то да не е от някакви драйвари (think) може тва да е проблема...

еми аз си инсталирам драйвърите ,които са ми дали при покупката на PC-то...
за рамм-а сам сигорен че няма проблем ,защото тои е 1GGb и по принцип не забива...

за охлаждането ако някой ми каже на колко трябва да е ще ми помогне много ;]
 
сложи си най-новите драйвъри за видеото ...
 
Имах същия проблем изтегли CPU Opimizer за AMD Dual Core Opimizer и се оправиха проблемите ако си на AMD Dual Core Click Here