[Help] Помогнете ми

keep

New Member
Joined
Aug 13, 2008
Messages
3
Reaction score
0
искам да направя сайт +форум + чат но незнам как моля ви помогнете ми (забелешка->обеснявате на идиот) :angel_sadangel:
 
Порови малко из форума тук пише всичко..!
 
Аве правилно казваш, че си идиот! Хората са обеснили из форума трябва само да се поровиш малко то и това ако не можеш да направиш..........Някой друг ли да се рови вместо теб ?!
 
В Форума има тема там пише вси4ко !!!
 
Help Me plss

Имам сървър и напримерно някой иска да влезве отива до конекта и като цъкне на него и го изхвърля :sweat: моля ви се някой ако може да помогне.

Кирилизирано от Xaphan !
 
Last edited by a moderator:
imam server i narpavimerno nqkoi da vlezne otiva do connecta i kato cakni zapecva i go disva:sweat: Molqtevi sa nqkoi da mi helpni ako moje :sweat:

Намери ме в скайп Писането на Кирилица Задалжително ^^
 
Намери ме в скайп Писането на Кирилица Задалжително ^^

Задалжително ^^ Задължително той не знае БГ трагнал да ми вика пишете на кирилица :;): СОРКА ЗА СПАМА !!!
 
Задалжително ^^ Задължително той не знае БГ трагнал да ми вика пишете на кирилица :;): СОРКА ЗА СПАМА !!!

ти на мен ли приказваш бе а?
 
Задалжително ^^ Задължително той не знае БГ трагнал да ми вика пишете на кирилица :;): СОРКА ЗА СПАМА !!!

Ей писна ми от комплексарските ти изказвания, вземи се осъзнай малко и мисли преди да пишеш, защото ако става дума във всеки един твой пост има минимум 2 грешки..
 
Задалжително ^^ Задължително той не знае БГ трагнал да ми вика пишете на кирилица :;): СОРКА ЗА СПАМА !!!
щи го туря наиш каде щи го туря?-у касовия апарат
 
трябва ми hack fix моля ви помогнете
 
Last edited: