[Req] Повече от 100 кила

nAkaTa

New Member
Joined
Mar 28, 2009
Messages
27
Reaction score
7
някой да има на идея как ще стане това ? ПП : става дума за 97д99и
 
някой ще отговори ли Е много ми трябва ...
 
Объркал си темата ! във [Help] се пишат тези теми за помощ : Колкото до проблема от ГеимСървъра си ги нагласи :)
 
Объркал си темата ! във [Help] се пишат тези теми за помощ : Колкото до проблема от ГеимСървъра си ги нагласи :)

Мислиш ли че не го знай, понякога си мисля че пишете ей тъй колкото да имате мнения във форума които за какво са ви за нищо? Това че се наглася от ГеймСървъра и най-големия ламер го знае.. Нака мисля че трябва да се обърнеш към DarkMaster
 
Мислиш ли че не го знай, понякога си мисля че пишете ей тъй колкото да имате мнения във форума които за какво са ви за нищо? Това че се наглася от ГеймСървъра и най-големия ламер го знае.. Нака мисля че трябва да се обърнеш към DarkMaster

Никога не е излизшна и малко психиатрична помощ ще ти се отрази добре пробваи (rofl)
 
абе той че объркал ясно ама не че мн се помага дет и да слагаш теми ама карай !!!
 
Naka,През main-a пробва ли? ::D:::D::arf2::clap::D(rofl):chuckle:
 
ма аз немога да разбера кво иаш предвид 100 кила като тежест :d:d:d:d:dили 100 килла като нали ПК в му-то щото ако е над 100 кила то тва ще е баси слона :d:d:d:d
 
WeaKy,виж сега.. nAkAtA има 5 години стаж в му онлайн и се чуди как да направи нещо без да му помага web tourist ^^.
 
нее

нее аз нямам нищо против него просто казвам че немога да разбера за какво става на вапрос в темата ;)
 
нее аз нямам нищо против него просто казвам че немога да разбера за какво става на вапрос в темата ;)

Става на въпрос, че човека пита как да направи в сървъра му играч да може повече от 100 убийства.
 
WeaKy,виж сега.. nAkAtA има 5 години стаж в му онлайн и се чуди как да направи нещо без да му помага web tourist ^^.

Казваш крайно време е и той да забие нещо свое в тия *.exe :)
 
офф ти на сяка манжа миродия...
нека пишат само хора който знаят !!! даркмастер го питах неможа да го настрои аи вие акалиите даваите акал да видим как ще стане това...
чакам отговор
 
офф ти на сяка манжа миродия...
нека пишат само хора който знаят !!! даркмастер го питах неможа да го настрои аи вие акалиите даваите акал да видим как ще стане това...
чакам отговор

ако не беше п*дал щях да ти кажа кои знае :).