[Help] Относно уеба ми

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
хора да питам значи сам с web 0.8 и тука някаж ми обясняжал понеже имам в саита като се логне в ацц-то секция профил от кадето можел да хакне сиата ...това наистина ли го може или просто се опитва да ме метне....6тот ме кара да му дам да ми праи саита и сървара пък те са си у6 добре.....

бтв аз истрих папката администратор и фаила профл от модулите и няма как от там да прави каквото ид а било ...и как да разбера дали саита ми е с дупки или не ?
 
да може ако си с обикновен му веб
 
а с mutoolz 2.2RC1 по добре ли е ако сам с muweb 0.8 ?
 
iztegli si nqkoi za6titen web naprimer onq na battlezone koito sa releasnali ...mutoolz moje se hackva
 
може ли линкче да ми даде6 за точно този които казва6 6тот не сам сигорен дали е съ6тия които намерих
 
сложих го но ми дава тоя проблем

липсва някав фаил от драиверите !!!


Missing file: C:\xampp\htdocs\images\logo\x/drivers/adodb-odbc.inc.php

ADONewConnection: Unable to load database driver ''

Fatal error: Call to a member function Connect() on a non-object in C:\xampp\htdocs\install\install2.php on line 98



КАкво да правя ??
 
Казваш драйверите не Уеба е проблема ако става дума за уеба уеба си варви но ако имаш някакви проблеми със софтуера !

Написано от NoFeaR
 
Em i na men su6tiq problem kat go testvah sig ima dopustnata greshka dnes sha go razgledam ;)
 
Казваш драйверите не Уеба е проблема ако става дума за уеба уеба си варви но ако имаш някакви проблеми със софтуера !

Написано от NoFeaR

Missing file: C:\xampp\htdocs\images\logo\x/drivers/adodb-odbc.inc.php

ADONewConnection: Unable to load database driver ''

Fatal error: Call to a member function Connect() on a non-object in C:\xampp\htdocs\install\install2.php on line 98


пише че липсва тоя фаил adodb-odbc.inc дадена е и директорията и сичко....не ми е от софтуера....някои да помогне ?