[Help] Относно кодове на предмети

KrTtT

New Member
Joined
Jul 31, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Коя линия в предмета могат да го направят Екселент (ако може) и коя линия може да го направи с фулл опций и също коя линия е за +11+28...
Примерно с този:
11 8 9 0 0 0 4 //Brass Boots
 
Казах ти дръпн си ShopEditor..
 
Не може ли без шоп едитор да си сложа в гм-шопа примерно Кнайт блейд Екселент с фулл опции .. или крила с фулл опции . ?
 
може но е малко трудничко
 
До сега не сам виждал сървар в който да се продават ексалент предмети..
а пак и за кфо ти са,имаш си едитор от там си адд ^^
 
Мисля, че в магазините не могат да се продават предмети excellent ::^:. Но сега ще ти обясня как са:
11 8 9 0 0 0 4

Това е в коя категория се пада предметът (Helm/Armor/Pants/Gloves/Boots/Shields/Swords/Axes/Bows/MISC)
Това е специфичното число за предмета. В твоя случай е Brass.
Това е нивото на предмета (+1/+2/+3/+4/+5/+6/+7/+8/+9/+10/+11/+12/+13)
Това отбелязва чупливоста на предмета (поне така мисля).
Това показва дали предметът има Skill или няма (0 е че няма, а 1 - че има).
Това е дали предметът ще има Luck или не (0 е че няма, а 1 - че има).
Това отбелязва колко му е опцията. В твоят случай е 4 и се смята така: 4(значи има 4 Jewel Of Life сложени на предмета)x4(което е Extra Deff+4% за всички Jewel Of Life)=16 (което са 16 % Extra Deff).

Надявам се да съм ти помогнал.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Bupyc™ and KrTtT
може но се слагам по много по различен начин от останалите предмети и никои от БГ неможе да го направи
 
може но се слагам по много по различен начин от останалите предмети и никои от БГ неможе да го направи

Какво значи никой от БГ не може да го прави...
Едитва се GameServer.exe (трябва да знаеш Assembler програмиране и Hex -> или просто да ползваш HexEditor)
Мисля че после за да приеме заявката (пакета с итемите от магазина) main.exe от GameServer.exe трябва и main.exe да се барне ^^
Дълга работа и не намирам смисъл от цялото това нещо... 1 Приятел беше барал ли барал и накрая се отказа, заради скъпия sell обратно в магазина след купуване.. Прехвърля се 2,000,000,000 Zen ^^
 
До сега не сам виждал сървар в който да се продават ексалент предмети..
а пак и за кфо ти са,имаш си едитор от там си адд ^^



аз сам играл в сървър където от бок оф кондум да падат на ФУЛЛ опци предметите ...
 
аз сам играл в сървър където от бок оф кондум да падат на ФУЛЛ опци предметите ...

Да знаеш как става да се напрай ?
 
Мисля, че за да се направи просто трябва да увеличиш опицията на предмета в eventitemsbag12, но не съм сигурен дали ще стане:chuckle:.
 
  • Like
Reactions: Bupyc™