[Help] Няколко неща

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
искам да попитам как да си сложа М като натисна м да ми излизат маповете

2рото е как да сложа Дарк Лорд на 97б+99и версия
3то как да сложа метлата на мг то
4 то имам проблем с един от маповете калима като отида в атланс и се опитам да влезна ме изкарва от муто и ми пише че не може да намери еди кои си мап
5то да ми кажете как се слага нов мап и от каде да си намеря мапове :):)

засега това :Д :П ако се сетя нещо ще допълня :Д

плсс помогнете :( :)
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
питай webzen по тия въпроси :x
 
Last edited:

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
питай webzen по тия въпроси :x

С тези файлове дето сам и клиентчето на дали защото мисля че са нелегални няма да ходя да питам ас да се праа на утрепан ас ако ми беше да питам webzen :x нямаше да пускам пост тука


пуснал сам пост да ми отговори някои свестен човек които се занимава с това а не webzen ..... мисля че с нелегални фаилчета няма да е уместно да питам webzen
 

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
ама вие сега нещо ебавки ли си правите с мене или ас ви говоря кат човек не като нз кво питах сасем нормално те се ебават с мене тва си е чиста подигравация ...

кво ше рече питай webzen по тия въпроси :x ас не сам си копувал нищо през живота си от тях и сега изведнъж ше отида да питам тва как става онова как става маи не е редно плсс помогнете не се ебаваите с мене


извинявам се за цензурните думи :) :(:(:(:(:
 

MaZaRa7

New Member
Joined
Apr 27, 2010
Messages
251
Reaction score
22
някои ще помогне ли ???? :( :(
Невиждаш ли ,че си правят гаргара с тебе?
Ти задаваш такива въпорси на който няма кой да ти отговори и => ставаш повод за подигравка...
 

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Невиждаш ли ,че си правят гаргара с тебе?
Ти задаваш такива въпорси на който няма кой да ти отговори и => ставаш повод за подигравка...

не пич има кои да ми отговори просто никои не иска да се занимава с мен а тва е гадно :( има отговор на сичко можеби дарк може да ми отговори но нз ....
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
момче как си мислиш че така стават нещата оп и айде ако всеки можеше да си прави нови герой и мапове едва ли webzen ще правят упдейти
 

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
ем поне така си мислех до днеска :):) значи на 97д+99и не може ами на 99б ?
ако има дл и на мг метлата плсс даите ми хубави файлове намерих тука в форума обаче не тръгват :(
а ако няма и на 99б моля кажете ми на кои версий има :) :(