[Help] Няколко въпроса

m0v3r

New Member
Joined
Feb 14, 2010
Messages
306
Reaction score
2
Искам да направя така, че от red dragon-а да падат 100% екселънт итеми, обаче неще и неще. Добавих в eventitembag3 итемите от бокс +5, но продължава да си дропва не ексл итеми... Знаете ли как да направя така, че да падат ексл?

Също така искам да попитам, знаете ли как изглежда Iliusion of Kundun монстера? Ако може да ми намерите снимка... (wasntme)
 

m0v3r

New Member
Joined
Feb 14, 2010
Messages
306
Reaction score
2
Имам още 2 въпроса. Коя от цифрите на монстерите в monsters.txt служи за интервала в които се прераждат? Също така наболелия ми проблем дропа на sack of magic, как да го премахна?
 

energ

New Member
Joined
Mar 25, 2010
Messages
324
Reaction score
30
Имам още 2 въпроса. Коя от цифрите на монстерите в monsters.txt служи за интервала в които се прераждат? Също така наболелия ми проблем дропа на sack of magic, как да го премахна?

data/commonserver -> search Firecrackerevent и пишеш 0 срещу него
ето така да е

;FireCrackerEvent
FireCrackerEvent = 0 ;
FireCrackerDropRate = 300 ; 4000/10000=40% FireCrackerDropRate/10000
ItemDropRateForFireCracker = 5 ; 9/10=90% ItemDropRateForFireCracker/10
 

donku

New Member
Joined
May 4, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Ако може някои да ми даде някъв лаунчер или клиент на Дамиан файловете 0.99б+ за директно влизане,защото ми изписва че иска нова версиа нещото подобно ..
 

energ

New Member
Joined
Mar 25, 2010
Messages
324
Reaction score
30
Ако може някои да ми даде някъв лаунчер или клиент на Дамиан файловете 0.99б+ за директно влизане,защото ми изписва че иска нова версиа нещото подобно ..

неги знам тези файлове но относно това с новата версия отвори мейн.ехе и оправи ClientExeVersion & ClientExeSerial заместваш ги с тези от Muserver/Data/lang/chs(kor)/commonloc
 

m0v3r

New Member
Joined
Feb 14, 2010
Messages
306
Reaction score
2
data/commonserver -> search Firecrackerevent и пишеш 0 срещу него
ето така да е

;FireCrackerEvent
FireCrackerEvent = 0 ;
FireCrackerDropRate = 300 ; 4000/10000=40% FireCrackerDropRate/10000
ItemDropRateForFireCracker = 5 ; 9/10=90% ItemDropRateForFireCracker/10

Така, аз цифрата за монстерите си я намерих, ако firecracker евента е за sacko-вете значи ми останаха само първите два въпроса.