[Help] Няколко въпроса

lqlqlq

New Member
Joined
Jul 15, 2008
Messages
65
Reaction score
5
Така първия ми въпрос е свързан с клиента на "DangerLink" искам да премахна логото над геройте и по-точно как се казва това лого ?:

5828469933e988b2821888cadbb83ec3_672x249.jpg

Прегледах всички с MuIMgGui, но тази не я мернах..


Втория ми въпрос е свързан с лаунчера ми който така осърдно правех 1 час и половина и само това не направих ето точна снимка кое точно искам да премахна (ако е възможно) ако не да променя поне на английски да е:
18c9e5a41228717189a1e0abedee8451_300x411.jpg

Както виждате става въпрос за йероглифите там където е оградено, бих искал да го премахна и да се показва направо името на сървъра или ако не е възможно поне да го промненя на "Select Server ->" ползвам Resource hacker и ако от там може да се промени ако можете да ми кажете как ще съм ви много благодарен, ако ли не ще го кача някъде да ми го редактирате :)

Трети въпрос, така значи използвам сървърните файлове release-нати от DarkMaster "97d+99i update" (така е заглавието на темата), та пише, че е фикснат BC Bug-a, но не е и ви прикачвам gameservera да ми го редактирате, пу.. да падат само 2 чаоса..толкова ли е трудно.. (съжелявам, че искам така на готово, но все още не съм навътре с нещата, чел съм имам опит с някои програми, но програми от рода на hex едитора не са ми ясни.)
GameServer Download from Dox.BG - http://dox.bg/files/dw?a=88d2c787f0

И четвърто, бихте ли ми препоръчали web който бачка на 97d+99i и да е лесно управляем и +това защитен, под лесно управляем имам в предвид админ панела, ако е възможно и от там да се пишат новините в началната страница екстра и да се банват хора.. примерно..нещо лесно същевременно хубаво и защитено.

За начало е това, благодаря на всички още от сега които ще ми помогнат или поне ще се опитат :)
 
Last edited:

sharkyrulz

New Member
Joined
Jun 20, 2008
Messages
214
Reaction score
14
За първия проблем с DangerLink - ако намериш друг клиент или замениш някой файлове с обикновените ще се оправи. И аз преди имах същия проблем и доколкото си спомням взех от един клиент и ги замених, но не си спомням кои бяха.
 

lqlqlq

New Member
Joined
Jul 15, 2008
Messages
65
Reaction score
5
благодаря че даваш идеи, но проблема е, че кажи речи клиента съм го моднал доста и ако се хфана да замествам файлове, ще си навлеча беля, така мисля.
но все пак благодаря, ще изчакам някой които знае точното име на файла.
 
Last edited:

lqlqlq

New Member
Joined
Jul 15, 2008
Messages
65
Reaction score
5
Здравейте!

Един проблем по-малко, gameserver-a вече е оправен.

Остана логото и лаунчера, значи за лаунчера научих, че е пакнат и трябва да се ънпакне след това да се отвори с "hex" едитор.

Ето лаунчера: http://dox.bg/files/dw?a=feaf584a59

Който има желание нека ми го направи.

Благодаря :)
 

Filth

New Member
Joined
Aug 16, 2008
Messages
209
Reaction score
29
за логото Data\Logo\ и търсиш
 

lqlqlq

New Member
Joined
Jul 15, 2008
Messages
65
Reaction score
5
Благодаря ви, че помагате, ясно е, че трябва да се търси в data/logo, колкото до предложението за файла Webzenlogo.ozj не е той, не е този който ми трябва, като го отворя картинката е на webzen някаква..не е тази на dangerlink.
Ще почакам още, благодаря ви :)

-------------------------~~~~~-----------------------------
Проблема е решен, за всички които биха се заинтересовали файла се казва: New_Character201.OZT
-------------------------~~~~~-----------------------------


Хаиде сега с лаунчера някой да го ънпакне, много ще съм ви благодарен :)
 
Last edited:

killar4eto

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2009
Messages
920
Reaction score
463
Благодаря ви, че помагате, ясно е, че трябва да се търси в data/logo, колкото до предложението за файла Webzenlogo.ozj не е той, не е този който ми трябва, като го отворя картинката е на webzen някаква..не е тази на dangerlink.
Ще почакам още, благодаря ви :)

-------------------------~~~~~-----------------------------
Проблема е решен, за всички които биха се заинтересовали файла се казва: New_Character201.OZT
-------------------------~~~~~-----------------------------


Хаиде сега с лаунчера някой да го ънпакне, много ще съм ви благодарен :)

Сега... този инджикитайският надпис не го сменяй иначе лаунчера няма да работи ^^... Ако искаш ще ти направя друг... прати ми ЛС с IP i Server name!
 

lqlqlq

New Member
Joined
Jul 15, 2008
Messages
65
Reaction score
5
Ами, аз питах насам натам и приятели ме увериха, защото те самите вече не се занимават с му, понякога ми помагат, но когато са имали сървъри го знаят това с launchera и трябва да се ънпакне след това да се отвори с hex едитор и да се намери надписа и да се редактира.
Така, че ако ви е възможно, моля ви ънпакнете го, ако ли не ще търся някой..просто не ми се занимава да правя други такива подобни много е време..