[Help] Няколко въпроса

MaGnuM

New Member
Joined
Dec 2, 2008
Messages
34
Reaction score
1
Здравейте имам няколко вапроса относно сърварат ми.

1.Защо на херотата неможе да се правят магиите как мога да го оправя.

2.Когато достигна МАХ левел 350 да ми изписва горе в ляво че сам го достигнал как да си го направя.

3.Как мога да премахна някоя карта от мап менюто на сървъра версия 99б+

Мерси предварително. ;)
 
във какъв смисал да немогат да ги правят ? обясни по точно ... бъгват ли се и т.н защото може да е от много неща.Че за какво ти е да пише като няма да могат да дигат повече от 350 като е макс левала.... за картата майче неможе..
 
По втория ти въпрос за макс левел трябва да си го нагласиш от GameServer или ако не можеш си свали GameServer с макс левел 350 !!
 
Ами да се доуточня само елфа по точно неможе да си прави магиите просто неможе да бие мостарите неизлиза магията нз защо е така като сам на Конче пак нестава.А за макс ехп нагласих го от GameServer и като стигна 350 лвл пак продалжава да си вдига.
 
зависи ако си със сайт който има Админ ареа се наглася от него ... а това за елфа си е бъгнат спиида виж от commonserver.cfg да го нагласиш , поне на 1.0L аз от там си го нагласих .... и ако се не лъжа се превърта след като сложиш 7000 agg .
 
Имам един проблем пиша тук за да не се спами по форума.
Та вапроса ми е отнася се за версия 99б+ като дам менюто за trade,party,duel,Folol и др. като искам със някой дуел давам на дуел и кликвам на играча да му дам и след 3-4 секунди ме дисконектва от сървара защо става така и мога ли да го оправя от някаде мерси предварително. :(
 
според мен командата Duel е забранане всмисал е изкл трябва да я пуснеш но незнам от каде..
 
А според мене на 99б+ не работи ;]
 
А от каде да я пусна или как волбще да премахна Duel от менюто
 
Aragorn тя ако не работи няма да бъде поставена в менюто...
 
А тогава как да го пусна за да работи .... ?