[Help] Някой може ли да ми хоокне няколко неща

и да ти вкарат post.dll в gs няма да работи, защото има доста променливи без никакви зададени стойности..
 
По-важно ми е първото, защото доста дупят..
 
То не само дупят а пускат спеед хак,mupie и секви мизерии..
 
Sygate има.Няма анти-чийт и им върват секви хакове.
 
Мога да ти помогна само срещу hahamu "дупене", vblaster "адване на итеми", cblaster "промяна на херота"!

Пусни си "firewall" преди стартиране на сървъра, след това стартирай сървърва, блокираш всичко, после влизаш в "firewall" и деблокираш само "Connect Serrver ->CS" и "GameServer-> GS"! < С това се свършва с всички видове Blaster-и!

После си намери "CS Port Changer" и си смени порта на CS-а от 44405 на н/у друго!
Примерно 44544, 44345 . . . или каквото там си решиш.

После намери "Launcher Builder" направи си лаунчер и после го вкарай в клиента си.
Изтрий дъртия "Launcher+ server.db". < Когато правиш лаунчера вкарай го с порта който си нагласил през "CS Port Changer".

След това вече си защитен от: HahaMu, SpeedHack`s, VBlaster, CBlaster and MuPie!

Желая ти успех.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wurlol
Порта е различен от 44405,firewall & sygate са настроени.Клиента няма анти-чийт и си влизат без проблем с хакове, искам да хоокна ето това http://darksteam.net/releases/[release]-pinkof-anticheats-11639.html в мейн, ама не знам как.

Ако всичко това което ти казах е направено, гарантирам, че спийд, хахаму и всякакъв вид бластери НЯМА ДА РАБОТЯТ ! ! ! За друго не знам!
 
Сега се информирах малко повече и разбрах, че е дупено с "Duplicate" не с Mupie или с hahamu, този Duplicate не го бях чувал до сега, пакнахме клиента и вече не тръгва, но ще е добре да сложим MuGuard или друг анти-чийт.
 
Аз помогнах колкото мога, това с анти-чийта не знам как става. :)
 
Сега се информирах малко повече и разбрах, че е дупено с "Duplicate" не с Mupie или с hahamu, този Duplicate не го бях чувал до сега, пакнахме клиента и вече не тръгва, но ще е добре да сложим MuGuard или друг анти-чийт.

Няма смисъл от безплатната версия , тя пази само от 10 хака..
По-добре използвай UCP Anticheat.
 
  • Like
Reactions: Wurlol
Може ли линк?И да кажеш как се инсталира.
 
Може ли линк?И да кажеш как се инсталира.

По нагоре съм ти дал, но ти не си правиш труда дори и да прегледаш ;)
 
Изтеглих го после open и отварям кой файл?
 
Last edited:
Изтеглих го после open и отварям кой файл?

Не става въпрос за самият Anticheat. Има секция MuOnline.
Хвърли едно око тук и ако си достатъчно компетентен по тема "Английски" ще се справиш без проблем и до една седмица ще имаш защитен сървър.
UCP Anti-Cheat | How get anti-cheat for Mu Online?
 
  • Like
Reactions: DarkEvil
Здравейте имам същия проблем със Duplicate.
Ако някои може да ми помогне пишете тук или в Скайп foryourtouch.

П.С: Благодаря предварително.