[Req] Някои търси ли си ГМ за сървъра

Experance

Member
Joined
Aug 27, 2010
Messages
42
Reaction score
8
Предлагам си услугите на Game Master. Имам опит, знам команди, мога да се държа добре и да измислям иноваций за забава на играчите.
 
1 *Type of position you aim for: 1 - Helper, 2 - Event Master, 3 - Game Master
2 *Character Nickname:
(Must be between 4 and 10 characters.)
3 *Email:
4 *Skype:
5 *What's your name:
6 *Date of birth:
7 *Have you been a GM before:
8 *Do you know well the English Language? (YES/NO)
9 *Do you speak any other languages? (If so, list themSmile
10 *How much time per day could you spend online? (Example: 2-5 hours in the work days and 5+ hours in the weekends.)
11 *Why should We choose you over the others? (Example: I will be the best choise, becouse I know how to control people with my mind.)
 
Здравеите и ас тарся сервер в които да сам ГМ. Това ми е мечта от малак и винаги сам искал да сам админ и да сам БОК.Ас сам доста грамотен и знам взичките команди на админ. Бил сам в 3 сервера админ единия е доста известен викаше се уебзен ама вие може да не го знаете другите не ги знаете. мога да забавлявам хората със много хубави евенти и ще докарам над 400човека мои приятели да играят. Sa6to taka razbiram ot saitove moga da pravq saitove koito ne ste vijdali. izvinqvaite ama mi zabi balgarskia

Poslepis. nqma kakvo da se chudite vzemaite me az sam 4oveka
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
Здравеите и ас тарся сервер в които да сам ГМ. Това ми е мечта от малак и винаги сам искал да сам админ и да сам БОК.Ас сам доста грамотен и знам взичките команди на админ. Бил сам в 3 сервера админ единия е доста известен викаше се уебзен ама вие може да не го знаете другите не ги знаете. мога да забавлявам хората със много хубави евенти и ще докарам над 400човека мои приятели да играят. Sa6to taka razbiram ot saitove moga da pravq saitove koito ne ste vijdali. izvinqvaite ama mi zabi balgarskia

Poslepis. nqma kakvo da se chudite vzemaite me az sam 4oveka

Назначен сте на работа! Очакваме ви утре сутрин в 08:30 в офиса.
 
Здравеите и ас тарся сервер в които да сам ГМ. Това ми е мечта от малак и винаги сам искал да сам админ и да сам БОК.Ас сам доста грамотен и знам взичките команди на админ. Бил сам в 3 сервера админ единия е доста известен викаше се уебзен ама вие може да не го знаете другите не ги знаете. мога да забавлявам хората със много хубави евенти и ще докарам над 400човека мои приятели да играят. Sa6to taka razbiram ot saitove moga da pravq saitove koito ne ste vijdali. izvinqvaite ama mi zabi balgarskia

Poslepis. nqma kakvo da se chudite vzemaite me az sam 4oveka

Лолл ти си доста грамотен но да знаеш че бог не се пише с к накрая (rofl)
 
Не ти верно си запрян :D :D :D
Не разбра шегата, но както и да е :)

И все пак - присмял се хърбел на щърбел
Погледни ти как си пишеш постовете и ако само това за "бог" ти е направило впечатление, начи си малЪк :)