[Help] Немога да давам Дуел и Сторето неработи

Ant1Lamer

Money Over Bitches
Joined
Nov 1, 2008
Messages
302
Reaction score
105
Като се опитам да дам дуел на някой или слойа на сторе и ми показва че командата е изключена как да я включа ?
Искам да попитам защо на определени места мога да давам траде ? до шоповете и до машината немога да давам траде защо ?
 
Като се опитам да дам дуел на някой или слойа на сторе и ми показва че командата е изключена как да я включа ?
Искам да попитам защо на определени места мога да давам траде ? до шоповете и до машината немога да давам траде защо ?

Nqmam kirilca, za towa pisha na latinica! Sledwashtiqt pyt ne spam/flood foruma s 5040 temi. Edna e dostatychna! Ne se nauchihte che pyrwo gi odobrqwa moderator predi da gi publicuwame
 
некаде да позная весия 1.0Л , според мен трейд неможе да се дава до машината за да с не дупи , поне така е искано да се направи , трейд може да дадеш на мостовете в лоренциа. А за дуелите незнам , може и да си бройте самички.
 
ем сорй ама незнаех,че се одобряват от модератора сега вече знам а относно темата да на 1.0лкак да вклуча сторето и дуела и гилд алианса ?