[Help] Начален Zen

Babaka

New Member
Joined
Feb 8, 2009
Messages
153
Reaction score
4
Някой знае ли как като се регистрира даден играч и в valuta му да има определен брой Zen?
 
Слагаш това в Query Analyzer в MuOnline

UPDATE Character
SET Money=('10000000')
WHERE Money<1
 
  • Like
Reactions: enduwe
Слагаш това в Query Analyzer в MuOnline

UPDATE Character
SET Money=('10000000')
WHERE Money<1

Не е това той иска всеки нов играч да има по определен брой зен от началото ,а така непрекъснато трябва да го пуска този код...Опитай да смениш Default Value на Money колоната в warehouse таблицата ;)
 
Не е това той иска всеки нов играч да има по определен брой зен от началото ,а така непрекъснато трябва да го пуска този код...Опитай да смениш Default Value на Money колоната в warehouse таблицата ;)

Не работи (:|
 
Enterprise Manager -> MuOnline -> Stored procedures -> WZ_Createcharacter -> търсиш Leadership и след него има 1 число - е това е.
 
Нямам такова "WZ_Createcharacter "
 
Enterprise Manager -> MuOnline -> Stored procedures -> WZ_Createcharacter -> търсиш Leadership и след него има 1 число - е това е.

Ти въобще знаеш ли какво е "Leadership"?!

Качи снимка на процедурките в MuOnline.
 
да знам какво е и точно след него стои зена
 
да знам какво е и точно след него стои зена

Leadership са точките на команд на ДЛ ;)

За зен е Money ;)
 
е ? нали казвам точно след Leadership
safsaf.jpg
 
Last edited:
да ,но нали нали се сещаш ,че повечето дб-та това го нямат (ресторнах 5 дб-та и в тях го нямаше)

айде стига сме спорили няма значение как е важното е да му помогнем на него :)
 
Last edited:
с какви сървърни файлове си?
 
кажи ми версията и ми прати скрипта ти за регистрация. ако искаш мога да го направя и да слага някакви предмети в сандъка когато се регистрира. каквото ти хрумне това може да се направи ;)
 
Не е ли 1 валут на целия акаунт?

Damian я разгадай малко тея неща с HEX-а нищо не ми е ясно. До селектирането и ъпдейтването на информация ясно но хекса не. :)