[Req] Най-добър Windows за сървър

w0lf11

New Member
Joined
Nov 12, 2008
Messages
198
Reaction score
26
Моля кажете на кой windows 1-во ще се отразят 6-те ми gb ram, и няма да се товари много копа, както и ще издържа повече от 100 дни включен
 
Windows XP ще сложиш обаче 64-битов !
 
Windows XP 64 Bit

За Windows Server мисля че Backo трябва да се изяви.
 
Ако ще пускаш само сървар, Windows Server 2008 ;)
 
Ако може и линк към конкретен WINDOWS :) Windows Server 2003 съм пробвал всякакви..не мога нито да си намеря драйвъри нито да наглася настойките на Win-а :x За Windows 7 x64 какво мислите?
 
Last edited:
Ако може и линк към конкретен WINDOWS :) Windows Server 2003 съм пробвал всякакви..не мога нито да си намеря драйвъри нито да наглася настойките на Win-а :x За Windows 7 x64 какво мислите?

Windows 7 и 100 дни без гасене....забрави
 
Добре дайте линк наистина... Zamunda.NET :: Логин Погледнете този дали е такъв и ако е такъв ми кажете как се боот ,защото аз неуспях да го боотна....
 
## Разяснения:

Image-а е буутващ. Инсталира се без сериен номер. Въпреки това съм приложил един.

попринцип е , зависи ти как си го записал на диск-а /флашката? bios->bootable devices.. 1st boot CD/DVD. F2/F12/DEL?

@nowallz
Windows 7 Ultimate

няма файда, ако ще е 7 home prem. / basic SP1
 
Last edited:
Добре дайте линк наистина... Zamunda.NET :: Логин Погледнете този дали е такъв и ако е такъв ми кажете как се боот ,защото аз неуспях да го боотна....
Тоя съм го пробвал не ти го препоръчвам много зле!