[Help] Моля за няколко съвета

suMary

New Member
Joined
Jan 19, 2009
Messages
94
Reaction score
4
BG: Здравейте,

Имам няколко въпроса на, които надявам се да ми оговорите. :)

Кой уеб е най добре да изполвзвам. Имам в предвид от страна на сигурност и практичност. Не ми казвайте MuWeb 0.9 тъй, като разбрах че има дупки ,които вече са доста известни.

Какви програми да използвам за да защитя сървара си на max. Искам отговор от хора с опит, и нека да бъдете компетентни.

Благодаря :)

EN: Hello,


I have a few questions which I hope to be answered. :)

What is the best website to use. I mean by security and practicality. Do not tell me MuWeb 0.9 because, as I understand it has holes that are already well known.

What programs should i use to protect my server at 100%.
I want an answer from people with experience.

Regards.
 
Някой ще ми отговори ли ? (:|

Айде де ,моля ви. Спешно ми е..
 
Last edited:
Явно никой няма да ми отговори. Е поне някой да ми каже как се махат линковете от Menu-то на MuWeb 0.9.
 
Отговорът ми е използваи бутонъ "Search" и ще си намериш нещата не чакаи сичко на готово да ти го изсипем.
 
Отговорът ми е използваи бутонъ "Search" и ще си намериш нещата не чакаи сичко на готово да ти го изсипем.

ползвай Darks Web 0.3 и sygate personal firewall. Блокирай всички принадлежности (ако мога така да ги нарека) освен Connect server & Game Server
 
еми използвай моя репак на MuWeb 0.8 + Secure + Template :) .... Аз с него изкарах 2 месеца :)
 
еми използвай моя репак на MuWeb 0.8 + Secure + Template :) .... Аз с него изкарах 2 месеца :)

На MuWeb 0.8 пък съпвсем не се доверявам..много съм патил от всякакви "здрави" релийзи. Естествено не те критикувам ,даже благодаря за отговора ;)

За сега ще пробвам с MuWeb 0.9 на DarkMu или там как беше (има го release-нат в форума) тъй ,като забелязах че някой се е постарал да го подбри и е сложил anti-inject, а пък доколко е кадърен - времето ще покаже (angel) .

Мерси на всички :)
 
моля те не използвай запетайки
 
като е твоя работа поне научи къде се слагат // нищо лично